Кредит на будь-які цілі

КредитМаркет працює на ринку роздрібних фінансових послуг України та пропонує Клієнтам прості і зручні кредитні рішення. Ми розвиваємося в тренді з динамікою ринку, пропонуємо своїм Клієнтам доступні кредити в Україні.Ми прагнемо до створення довгострокових взаємин з нашими Клієнтами, які засновані на надійності і чесності. Наша мета - надання простого і зручного рішення для Ваших потреб.

Взяти кредит можна на різні цілі: будівництво або ремонтні роботи, придбання нової побутової техніки, відпустку, весілля, навчання та інші актуальні для Вас потреби. Скористайтеся зручним кредитним калькулятором на сторінках сайту, щоб розрахувати щомісячний платіж і умови кредитування.

Актуальність кредитних продуктів КредитМаркет обумовлена ​​привабливими умовами, а саме: адекватним розмірам процентної ставки, мінімальним пакетом документів (паспорт громадянина України, ІПН і довідка про доходи), відсутністю прихованих комісій і щадними вимогами до позичальника. Вік позичальника: від 21 до 70 років. Підхід, заснований на паритеті інтересів дозволяє КредитМаркет утримувати одну з лідируючих позицій в сегменті споживчого кредитування України.

Мережа КредитМаркет представлена ​​у всіх великих містах України. Взяти кредит легко: Ви можете звернутися прямо до відділення, розрахувати кредит онлайн за допомогою калькулятора або просто залишити заявку на сайті. Залиште онлайн-заявку на кредит і наш фахівець зв'яжеться з Вами: надасть консультацію по кредитним продуктам, допоможе вибрати найбільш оптимальний варіант кредитування з урахуванням Ваших цілей і можливостей. Кредит готівкою - вигідна альтернатива довгому накопиченню грошових коштів, простий і зручний спосіб отримати гроші.

За кредитами - в КредитМаркет!