Кредит ГОТІВКОЮ

Готівковий

Розрахувати і оформити

До 100 000 грн

на строк до 5-ти років

Сімейний

Розрахувати і оформити

До 200 000 грн

на строк до 4-х років

Для підприємців

Розрахувати і оформити

До 100 000 грн

на строк до 3-х років

Під заставу авто

Розрахувати і оформити

До 200 000 грн
на строк до 4-х років

Легко!

Розрахувати і оформити

До 30 000 грн
на строк до 3-х років

КредитМаркет працює на ринку роздрібних фінансових послуг України та пропонує Клієнтам прості і зручні кредитні рішення. Ми розвиваємося в тренді з динамікою ринку, пропонуємо своїм Клієнтам доступні кредити в Україні.Ми прагнемо до створення довгострокових взаємин з нашими Клієнтами, які засновані на надійності і чесності. Наша мета - надання простого і зручного рішення для Ваших потреб.

Взяти кредит можна на різні цілі: будівництво або ремонтні роботи, придбання нової побутової техніки, відпустку, весілля, навчання та інші актуальні для Вас потреби. Скористайтеся зручним кредитним калькулятором на сторінках сайту, щоб розрахувати щомісячний платіж і умови кредитування.

Кредит готівкою можна отримати без застави і поручительства в сумі до 100 000 гривень на строк до 60 місяців. Кредит надається в розмірі від 1 000 до 100 000 грн. Мінімальний і максимальний період погашення кредиту - від 6 до 60 місяців. Річна ставка - 11,99%, разова комісія - 3,00%, щомісячна комісія - 3,49%. Остаточні умови кредиту будуть запропоновані в індивідуальному порядку. Приклад розрахунку по кредиту (логіка кредитного калькулятора): Сума кредиту - 1000 грн, термін кредиту - 12 місяців. Щомісячний платіж - 127,46 грн., в т.ч .: тіло кредиту - 83,33 грн, разова комісія - 2,50 грн, щомісячна комісія - 35,95 грн, відсотки по кредиту - 5,68 грн. Загальна вартість кредиту за 12 місяців без урахування суми кредиту: 529,56 грн. За невиконання або неналежне виконання Позичальником своїх зобов'язань за кредитним договором, Кредитодавець має право нараховувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ, яка діяла в період, за який сплачується пеня, але не більше 15% від суми прострочення, - за прострочення повернення кредиту та / або сплати відсотків.

Актуальність цього кредитного продукту обумовлена ​​привабливими умовами, а саме: адекватним розмірам процентної ставки, мінімальним пакетом документів (паспорт громадянина України, ІПН і довідка про доходи), відсутністю прихованих комісій і щадними вимогами до позичальника. Вік позичальника: від 23 до 68 років. Підхід, заснований на паритеті інтересів дозволяє КредитМаркет утримувати одну з лідируючих позицій в сегменті споживчого кредитування України.

Мережа КредитМаркет представлена ​​у всіх великих містах України. Взяти кредит легко: Ви можете звернутися прямо до відділення, розрахувати кредит онлайн за допомогою калькулятора або просто залишити заявку на сайті.

Залиште онлайн-заявку на кредит і наш фахівець зв'яжеться з Вами: надасть консультацію по кредитним продуктам, допоможе вибрати найбільш оптимальний варіант кредитування з урахуванням Ваших цілей і можливостей. Кредит готівкою - вигідна альтернатива довгому накопиченню грошових коштів, простий і зручний спосіб отримати гроші.

За кредитами - в КредитМаркет!