Кредит ГОТІВКОЮ

Готівковий

Розрахувати і оформити

До 100 000 грн

на строк до 5-ти років

Сімейний

Розрахувати і оформити

До 100 000 грн

на строк до 5-ти років

Для підприємців

Розрахувати і оформити

До 100 000 грн

на строк до 3-х років

Легко!

Розрахувати і оформити

До 30 000 грн
на строк до 3-х років

Замислюєтеся де взяти кредит готівкою? КредитМаркет підкаже правильне рішення! Ми раді запропонувати широкий вибір кредитних продуктів, які орієнтовані на різні потреби і можливості клієнта. Максимальна сума кредиту - 200 000 гривень, термін кредиту - до 4 років. Прозорі умови кредиту, мінімальний пакет документів, можливість швидкого розрахунку вартості кредиту за допомогою онлайн-калькулятора та оперативної подачі заявки зроблять процес оформлення кредиту комфортним.

Основні переваги кредиту готівкою: без застави, без підтвердження цільового використання кредитних коштів, можливість обрати зручну дату платежу, без додаткових комісій при достроковому погашенні кредиту.

Ми пропонуємо взяти кредити готівкою на будь-які цілі: ремонт або будівництво житла, купівлю нової побутової техніки в інтернеті-магазині або звичайному супермаркеті, відпустку або навчання, організацію весілля або іншої важливої події, а також на інші потреби та непередбачені витрати. Оформити кредит легко: ми уважно поставимося до Вашої ситуації та організуємо зустріч з нашим кредитним фахівцем у зручний для Вас час для консультації, подачі заявки і підписання кредитного договору.

Відділення мережі КредитМаркет представлені в усіх великих містах України. Для розрахунку, отримання консультації і оформлення кредиту Ви можете звернутися прямо у відділення або подати онлайн-заявку через сайт. Кредитний калькулятор в режимі онлайн допоможе Вам зробити приблизний розрахунок кредиту та визначити щомісячний платіж виходячи із заданих параметрів: Вашого доходу, терміну та суми кредиту.

За кредитами - в КредитМаркет!