izibank

izibank - це зручний мобільний додаток для ефективного управління своїми фінансами і кредитна карта класу MasterCard World з PayPass.

  • izi–кредит – найбільш вигідна кредитна пропозиція з пільговим періодом до 62 днів, кредитним лімітом  до 200 000 ₴
  • izi–кешбек – на вибір: 1% на всі покупки + 2% п'ятничний на розваги або щомісяця підвищений % на обрані категорії – не згорає, можна зняти, коли зручно.
  • izi–рефералка – запроси друга й кожен отримає свою грошову винагороду: по 50₴ за активацію картки без кредитного ліміту і по 75₴ за активацію картки з кредитним лімітом.
  • izi–депозит – онлайн відкриття і закриття (навіть достроково), а також автопролонгація та поповнення в гривні ₴, доларі $, євро €.
  • izi–тарифи – без комісії оплата комунальних та штрафів (навіть за рахунок кредитних коштів), безкоштовне поповнення, оформлення, обслуговування картки, а також поповнення мобільного, валютообмін і зняття готівки та перекази з картки на картку власних коштів. 

 

Завантажити додаток

google play app store

На нашому сайті Ви можете оформити заявку на отримання картки* izibank – партнера «КредитМаркет»

* картка з кредитним лімітом. максимальна сума кредиту до 200 000 ₴, реальна річна ставка 43,96% річних, строком кредиту 12 місяців, автопролонгація на такий самий строк. детальна інформація на izibank.ua або за номером телефону 0-800-605-005 цілодобово (дзвінки з номерів національних операторів на території України безкоштовно). тільки для повнолітніх. ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011. зареєстровано від 21.10.1991 НБУ за №45 АТ ТАСКОМБАНК. 01032, м.Київ, вул. Симона Петлюри, 30