Кар’єра

Про нас

Компанія «ЦФР» (ТМ «КредитМаркет») працює на ринку роздрібних фінансових послуг та пропонує клієнтам прості та зручні кредитні рішення. Ми розвиваємося в тренді з динамікою ринку, забезпечуючи своїх клієнтів доступними і сучасними кредитними продуктами.

З 2007 року ключовим бізнесом «ЦФР» є успішний розвиток фінансової роздрібної мережі під торговою маркою «КредитМаркет» у тісній співпраці з ліцензованою компанією ТОВ «Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (Ліцензія Держфінпослуг України від 11.01.2012 серія АВ № 580561).

Мережа під ТМ «КредитМаркет» представлена розвиненою інфраструктурою, що включає в себе: власні відділення і точки продажів, централізований бек-офіс, сучасні підходи до управління ризиками, фронт і бек-офісне IT-рішення банківського рівня, call-center,  web-site , потужну агентську мережу і багато іншого.

В цілому кредитування здійснюється через мережу з понад 455 відділень та точок продажів під торговою маркою «КредитМаркет», а також - відділення банків-партнерів, для яких розроблені спеціальні умови продажу кредитних продуктів.

Компанія має успішний досвід впровадження проектів споживчого кредитування на купівлю товарів у співпраці з провідними інтернет-магазинами і рітейлерами України.

Ми відкриті до співпраці щодо кредитування з автосалонами та комісійними майданчиками, медичними та освітніми установами, як з великим мережним, так і регіональним бізнесом. Різноманітність програм і продуктів дозволять кожному з партнерів знайти своє напрямки співпраці, а ринкові ставки і гнучкі умови - задовольнити індивідуальні вимоги потенційних позичальників.

Нам вдалося побудувати довгострокові взаємини з нашими клієнтами і партнерами, які засновані на надійності та чесності. Наша мета - надання простого і зручного вирішення фінансових питань наших клієнтів і партнерів.

Кадрова політика

Ми пропонуємо цікаву роботу у великій компанії України в сфері кредитування.

Гарантуємо гідні умови праці, стабільну та своєчасну офіційну заробітну плату і можливість професійного росту.

Цінуємо в кандидатах: оптимізм, комунікабельність, ініціативність, енергійність, доброзичливість, стресостійкість, дисциплінованість. Вітається досвід роботи в сфері продажів, фінансових і страхових компаніях (можливо без досвіду, але з бажанням працювати, рости і розвиватися).

Ми проводимо навчання всіх кандидатів техніці продажів кредитних продуктів. Курс навчання націлений на формування практичних навичок роботи в команді, психології активних продажів, вмінню поводитися з ПК і офісними додатками, навичкам Up-sell і Cross-sell додаткових послуг, а також маркетинговому просуванню фінансових послуг на регіональному рівні. «КредитМаркет» постійно удосконалює систему навчання і мотивації персоналу, надає співробітникам підтримку на кожному етапі професійного становлення.

«КредитМаркет» зростає завдяки зусиллям та досягненням працівників Компанії, заохочуючи і відзначаючи внесок кожного. Робота в «КредитМаркет» надає реальні можливості для розвитку кар'єри, що підтверджено численними історіями успіху, професійного росту співробітників всередині Компанії.

Ми націлені на довгострокове співробітництво і з радістю приймаємо кращих в нашу дружну команду!