monobank

monobank. Перший в Україні мобільний банк без відділень. Стати Клієнтом можна за лічені хвилини за допомогою свого смартфону.

 • monobank–кредит – картка з кредитним лімітом до 100 000 грн Пільговий період - до 62-х днів. Клієнт може користуватися кредитними лімітом безкоштовно майже 2 місяці. Низька процентна ставка на ринку, всього 3,1% на місяць дозволить користуватися кредитним лімітом з мінімальними витратами.
 • monobank–кешбек – Послуга дозволяє Клієнту повертати до 15%, здійснюючи покупки по всьому світу в магазинах, ресторанах, заправках, кінотеатрах, аптеках, салонах краси та інших точках оплати.
 • monobank–рефералка – Програма, яка дозволить вам отримувати додаткові кошти. Ви зможете дуже просто ділитися з вашими друзями унікальним посиланням на наш додаток і якщо ваш друг завантажить його і відкриє карту monobank, то і ви і друг отримаєте по 50 грн.
 • monobank–депозит

  – банк пропонує розміщення депозиту на вигідних умовах, це зручний спосіб накопичення; 

  – нараховані відсотки щомісяця виплачуються на основний рахунок вашої картки і ви зможете витратити їх на приємні дрібниці;

  – накопичення завжди під вашим контролем, ви в будь-який момент зможете переглянути детальну розшифровку в мобільному додатку.

 • monobank–тарифи – безкоштовні оформлення, обслуговування та доставка картки; поповнення мобільного без комісії (якщо за місяць більше 50 платежів або 10 000 грн — 3 грн за платіж); внутрішні перекази в рахунок особистих коштів і поповнення картки без комісії;
 • monobank–розстрочка – тепер не банк вам диктує, де купувати товар, а ви вибираєте де комфортніше і вигідніше придбати товар саме вам. Для наших Клієнтів сервіс розстрочка діє абсолютно в будь-якій точці світу.
 • monobank–покупка частинами  – Послуга дозволить вам оплатити товар не відразу, а розбити на зручну кількість платежів без будь-яких переплат і комісій. 

 

На нашому сайті Ви можете оформити заявку на
отримання картки* monobank – партнера «КредитМаркет»

*інформація надана банком партнером – служба підтримки відповість на будь-які запитання 24/7 за номером телефону 0 800 205 205 цілодобово (дзвінки з номерів національних операторів на території України безкоштовно). тільки для повнолітніх. Максимальна сума кредиту – 100 000 грн. Максимальний строк кредиту – на вимогу, крім суми кредиту, що є позитивною різницею між 100 грн та сумою щомісячного платежу. Реальна річна процентна ставка 44,26% річних (залежить від обраних умов). ПАТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» ЛІЦЕНЗІЯ НБУ № 92 ВІД 10.10.2011Р, 04114, УКРАЇНА, М. КИЇВ, ВУЛ. АВТОЗАВОДСЬКА, 54/19