«КредитМаркет» став ще ближче до клієнтів

22/10/2019

«КредитМаркет» продовжує розвиток мережі відділень, щоб стати ближче до клієнтів та забезпечити  доступність кредитних продуктів і сервісів, якість і комфорт обслуговування.

З початку жовтня 2019 року «КредитМаркет» відкрив нові точки продажів у  Рівненській, Житомирській, Кіровоградській, Львівській, Луганській і Донецькій областях.

Для багатьох клієнтів як і раніше залишається дуже важливим особисте спілкування, можливість прямої комунікації з представником компанії, а також наявність доступної та розвиненої мережі відділень. Тому ми збалансовано розвиваємо різні канали надання послуг.

У фокусі діяльності «КредитМаркет» знаходиться клієнт з його індивідуальними потребами, менеджери відділень завжди оперативно реагують на запити клієнтів, готові надати комплексну консультацію і допомогти вибрати кредитний продукт, який максимально відповідає потребам клієнтів. Оперативність прийняття рішень вже стали візитною карткою мережі «КредитМаркет» і ми намагаємося відповідати очікуванням клієнтів.

«КредитМаркет» пропонує кредити на будь-які потреби: від відпочинку і ремонту до розвитку та модернізації власного бізнесу, споживчі позики на придбання товарів та послуг магазинів та інтернет-комерції, кредити на покупку автомобіля з пробігом або кредити під заставу авто для автовласників.

Завітайте до нових експрес-підрозділів «КредитМаркет» за адресами:
м. Радивилів, вул. М. Четвертного, 5 (магазин "ЖЖУК"),
м. Маріуполь, пр-т Будівельників, 125-А (магазин "Київстар"),
м. Мирноград, вул. Соборна, 26 (магазин "Пульсар"),
м. Сєвєродонецьк, пр-т  Хіміків, 34 (магазин "Арт-Центр"),
м. Олександрія, вул. Калініна, 24 (магазин "Корифей"),
м. Борислав,  вул. Дрогобицька, 7 (магазин "СТЕК"),
м. Пулини, вул. Незалежності, 6 (магазин "Ніколо"). 

За кредитами – в КредитМаркет!