1 000 000 гривень з пільговим періодом для підприємливих!

13/04/2021

«КредитМаркет» продовжує активно розвиватися і розширювати лінійку продуктів. З кожним днем бренд «КредитМаркет» стає тотожним поняттю фінансової підтримки, допомагає в досягнені життєвих цілей все більшій кількості людей.

З квітня поточного року «КредитМаркет» впровадив новий кредитний продукт на суму до 1 000 000 грн із зручним щомісячним графіком виплат.

Приємний бонус для клієнтів – 3-х місячний пільговий період користування кредитом на привабливих умовах.*

Кредит призначений для власників бізнесу та може бути використаний на будь-які споживчі потреби. Ви можете взяти кредит на такі цілі: розвиток власної справи, купівлю обладнання та спецтехніки, поповнення обігових коштів, закупівлю продукції, ремонт, а також на придбання товарів і послуг магазинів інтернет-комерції тощо.

Ця пропозиція може зацікавити представників приватного фермерського, особистого присадибного господарства. Адже навесні як ніколи потрібні кошти на придбання сільськогосподарської техніки та обладнання, паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів тощо.

З будь-якими питаннями щодо умов кредитування, а також графіку роботи відділень ви завжди можете звернутися в контакт-центр «КредитМаркет» за номером 7677 ** або зателефонувати до відділення.

*  Пільговий період діє 3 (три) місяці. В пільговий період сплачуються: початковий процент (при наданні кредиту) у розмірі 3% від суми кредиту; щомісячні проценти - 3% від суми кредиту, річні проценти (загальні) - 0,01% та 20% від базового нарахування по тілу кредиту. Максимальна сума кредиту: 1 000 000 грн. Реальна річна процентна ставка: від 67,2% до 75,7% річних.  Максимальний строк кредитування: 4 роки.

** Послуга тільки для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. Вартість дзвінка на номер 7677 для абонентів мережі ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) становить 0 грн., ПрАТ «Київстар» становить 0 грн., ТОВ «лайфселл» становить 0 грн. Тариф вказано з урахуванням ПДВ та ПФ. Технічна підтримка: ТОВ  «ЦФР», 01032, Україна, Київ, вул. С. Петлюри, 30. Телефон служби підтримки ТОВ «ФК «ЦФР»: 0-800-308-707. Дзвінки на номер служби підтримки з номерів національних операторів на території України безкоштовні.