1 липня стартувала акція «Приведи друга!»

03/07/2017

1 липня стартувала акція «Приведи друга!», яка триватиме до кінця поточного року. Умовами акції «Приведи друга!» для діючих клієнтів «КредитМаркет» передбачено винагороду за кожного нового клієнта, який звернувся за кредитом за їхньою рекомендацією. Виплата винагороди проводиться щоквартально. Кожен учасник акції може залучати необмежену кількість друзів.

Ми цінуємо довіру кожного клієнта, який вперше звернувся до нас, і вдячні всім, хто звертається до нас повторно, ділиться позитивними відгуками і рекомендує нас друзям, родичам і знайомим.

Проведення подібних акцій стало вже доброю традицією для «КредитМаркет». Ми працюємо з клієнтом не тільки в момент залучення на обслуговування, але і підтримуємо стосунки протягом усього терміну співробітництва. Задоволений клієнт - запорука успішного розвитку будь-якої компанії.

 

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» працює на ринку України більше 8 років. Компанія є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних і залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012 р.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів через мережу «КредитМаркет» і відділення банків-партнерів. Мережа «КредитМаркет» нараховує понад 300 відділень і точок продажів, представлених в найбільш привабливих районах міст і великих торгових центрах по всій Україні. На сьогоднішній день «КредитМаркет» активно кредитує населення, здійснює рефінансування кредитів, отриманих клієнтами в інших фінансових установах, а також підтримує розвиток приватного бізнесу.

Компанія має успішний досвід впровадження проектів споживчого кредитування на покупку товарів у співпраці з провідними інтернет-магазинами і рітейлерами України.