«АЛЛО» спільно з «КредитМаркет» запустили сервіс з обміну гаджетів «АЛЛО-АПГРЕЙД»

08/10/2020

«АЛЛО-АПГРЕЙД» – унікальний сервіс з обміну гаджетів від компаній АЛЛО і «КредитМаркет» Тепер кожен покупець має можливість оновити модель мобільного телефону, планшета або ноутбука, а також переоформити кредит на покупку нового пристрію.

Компанія АЛЛО першою на ринку України пропонує лаконічну і зручну систему оновлення гаджетів в сфері електроніки. Всього в один клік клієнти АЛЛО зможуть вирішити три завдання: продати старий гаджет, придбати нову модель і реструктурувати кредитні платежі.

Взяти участь у програмі «АЛЛО-АПГРЕЙД» можна після 10 місяців використання раніше купленого пристрою, за умови збереження його зовнішнього вигляду і робочих характеристик. Обмінювати гаджети на більш нові моделі можливо щороку, отримуючи комфортний рівень щомісячних платежів по кредиту.
При цьому, якщо у клієнта є непогашений кредит на товар, куплений в мережі магазинів АЛЛО, то він може переоформити його при покупці нового товару в рамках програми «АЛЛО-АПГРЕЙД». Переоформлення кредиту відбувається за все в кілька кліків згідно з правилами сервісу.

При обміні співробітники АЛЛО оглядають гаджет клієнта на предмет наявності пошкоджень. Якщо пристрій відповідає вимогам сервісу, покупець може переоформити кредит на нову модель.

Послуга «АЛЛО-АПГРЕЙД» була доступна в тестовому режимі з червня в Києві і Дніпрі. Зараз взяти участь в програмі можуть покупці по всій Україні.

 

Про АЛЛО: 

АЛЛО - це компанія для тих, хто хоче стати кращим, більш технологічнішим, жити комфортно і сучасно. Найбільший рітейлер смартфонів і гаджетів, сучасної техніки для дому та відпочинку, від косметики і інструментів до одягу і меблів, який є маркетплейсом національного масштабу з доставкою замовлень на пошту, додому і в магазини в 140 містах України.

Про КРЕДИТМАРКЕТ:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») є одним з лідерів ринку споживчого кредитування, активно конкурує з найбільшими роздрібними банками України.
ФК «ЦФР» здійснює кредитування через майже 540 відділень мережі «КредитМаркет», а також через відділення банків і компаній-партнерів. ФК «ЦФР» є фінансовою компанією і діє на підставі безстрокової ліцензії Держфінпослуг України.
«КредитМаркет» пропонує кредити на різні цілі: придбання побутової техніки та електроніки, меблів, будівництво або ремонтні роботи та інші потреби. На сьогоднішній день «КредитМаркет» активно кредитує населення, здійснює перекредитування, а також надає кредити на розвиток власної справи.