Бренд «КредитМаркет» набирає популярність

20/07/2021

З кожним роком популярність бренду «КредитМаркет» зростає. За даними регулярних досліджень ММI, що проводяться компанією «TNS» (входить до складу Kantar Group), знання ТМ «КредитМаркет» серед населення останнім часом істотно зросла. Так, серед цільової аудиторії «КредитМаркет збільшив знання на 6% пунктів або + 50% за період з початку 2020 року на початок 2021.

Бренд «КредитМаркет» з кожним роком стає все більш тотожним поняттю фінансової підтримки, реалізації і розвитку в житті для все більшої кількості людей. У фокусі діяльності «КредитМаркет» завжди клієнт з його індивідуальними потребами. І ми впевнені, що для кожного клієнта зможемо знайти просте і зручне рішення, запропонувати нові можливості, а також допомогти в досягненні важливих життєвих цілей.

У травні 2021 року професіоналізм команди «КредитМаркет» був відзначений Silver-нагородою в номінації «Краща МФО офлайн» в конкурсі FinAwards 2021. «КредитМаркет» націлений на лідерство в своїй галузі. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо активний розвиток.

ФК «ЦФР» (ТМ «КредитМаркет») - фінансова компанія, що спеціалізується на кредитуванні фізичних осіб. На українському ринку «КредитМаркет» працює майже 13 років. Компанія входить до складу одної з найкрупніших фінансово-промислових груп України - групи «ТАС».