Бути клієнтом ТАСКОМБАНКу та КредитМаркету стало вдвічі вигідніше

01/11/2016

Багаторічне партнерство ТАСКОМБАНКу та Фінансової компанії «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») вийшло на новий рівень співпраці в складі фінансово-промислової групи «ТАС», яка динамічно розвивається.

В умовах мінливого конкурентного середовища, а також трансформації українського банківського ринку, поняття надійності та впевненості в завтрашньому дні набуває цілком відчутний сенс. Щоб забезпечити клієнтів простим доступом до затребуваним фінансово-банківським продуктам і сервісам, ТАСКОМБАНК і КредитМаркет запустили спільну програму, і вже з жовтня 2016 року пропонують одні з кращих на ринку умов як по кредитуванню, так і за іншими банківськими послугами.

«Посилення ринкових позицій Групи буде досягатися за рахунок розвитку і вдосконалення клієнтського роздрібного бізнесу мультиканальної мережі обслуговування, а також впровадження широкого спектру актуальних фінансових рішень з урахуванням потреб клієнтів. Запорукою нашої успішної діяльності в сучасних реаліях є, перш за все,  довгострокові і взаємовигідні відносини з нашими клієнтами», - коментує Катерина Мелеш, перший заступник голови Правління з роздрібного бізнесу АТ «ТАСКОМБАНК».

 

Довідка:

АТ «ТАСКОМБАНК» заснований в 1989 році, є одним з найстаріших комерційних банків України. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2004 році банк приєднався до Групи «ТАС», яка є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. За новою класифікацією НБУ на 2016 рік АТ «ТАСКОМБАНК» займає третє місце в II групі банків за розміром активів. У жовтні 2016 року Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підвищення довгострокового кредитного рейтингу АТ «ТАСКОМБАНК» на рівні uaА+. За результатами «Рейтингу надійності банківських депозитів» від РА «Стандарт-Рейтинг» АТ «ТАСКОМБАНК» увійшов в десятку банків з найвищим з можливих рейтингів надійності депозитів за підсумками першого півріччя 2016 року. Мережа відділень банку складає більше 60 точок продажів.

Контакт-центр: 0-800-503-580.

 

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» працює на ринку України більше 7 років. Компанія є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних і залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів через мережу «КредитМаркет» і відділення банків-партнерів. Мережа «КредитМаркет» нараховує понад 140 відділень і точок продажів, представлених в найбільш привабливих районах міст і великих торгових центрах по всій Україні. На сьогоднішній день «КредитМаркет» активно кредитує населення, здійснює рефінансування валютних і гривневих кредитів, отриманих в інших фінансових установах, а також підтримує розвиток приватного бізнесу.

Контакт-центр: 0-800-308-707.