До 25% вигоди при купівлі телевізорів Samsung в мережі «Епіцентр»! Тільки до 12 травня!

10/05/2020

Купуйте телевізори Samsung за привабливою ціною на умовах пільгового кредиту від «КредитМаркет».

Тільки з 29 квітня по 12 травня 2020 року  в рамках «Samsung TV weeks»* можна придбати телевізори Samsung в мережі магазинів «Епіцентр» та «Нова Лінія» з вигодою від 15 до 25% в залежності від моделі телевізора.

Пільговий період кредитування від «КредитМаркет» може бути від 6 до 10 місяців в залежності від обраного товару та кредитного продукту. Скористайтеся можливістю стати власником якісної та офіційної електроніки на унікальних умовах!

Звертаємо увагу на те, що, крім акційних моделей, можна також придбати в кредит і іншу електроніку та побутову техніку з пільговим періодом кредитування до 20 місяців.

Завітайте до найближчої точки продажів «КредитМаркет» в Епіцентрі» або «Новій Лінії» та дізнайтеся більш детально про акційні пропозиції та умови кредитування.

Нагадуємо, що точки продажів «КредитМаркет» в «Епіцентр» та «Нова Лінія» в період травневих свят працюють з урахуванням графіків роботи магазинів партнерів.

З будь-якими питаннями щодо оформлення кредиту ви завжди можете звернутися до контакт-центру «КредитМаркет» за безкоштовним номером: 0-800-308-707.

Кредити, щоб краще жити!

 

*Тижні САМСУНГ ТB.

Акційна пропозиція дійсна з 29.04.2020 р. по 12.05.2020 р. у магазинах партнерів на території України, крім зони проведення ООС і тимчасово окупованих територій, та поширюється на телевізори, імпортовані ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані». Кількість акційних товарів обмежена та може різнитися в залежно від магазину.