Доступна і розвинена мережа відділень - ключовий пріоритет «КредитМаркет»

02/03/2020

Ми продовжуємо розвивати мережу відділень і точок продажів «КредитМаркет» по всій Україні, розширюємо партнерські програми з банками і мережевими ритейлерами, а також активно кредитуємо клієнтів інтернет-магазинів.

Для багатьох клієнтів як і раніше залишається дуже важливим особисте спілкування, можливість прямої комунікації з представником компанії, а також наявність доступної та розвиненої мережі відділень. Тому ми збалансовано розвиваємо різні канали надання послуг.

Так, з початку 2020 року було відкрито 11 точок продажів, з них 8 - у лютому.
Відвідайте нові точки експрес-обслуговування «КредитМаркет»:
м. Марганець, вул. Київська, 170
м. Короп, вул. Вознесенська, 6 (магазин «Побутова техніка»)
м. Черняхів, вул. Володимирівська, 4 (магазин «Vodafone»)
м. Глухів, вул. Києво-Московська, 51 (магазин «Жжук»)
м. Захарівка, вул. Горького, 16 («Центральний універмаг»)
м. Бахмут, вул. Горбатого, 5 (магазин «Техноцентр»)
м. Слов’янськ, вул. Центральна, 59 (магазин «Елма-Сервіс»)
м. Косів, вул. Незалежності, 26 (магазин «Ольберг») 

У «КредитМаркет» Ви можете оформити кредит до 500 000 грн на будь-які цілі: придбання автомобіля, ремонт, купівлю меблів, побутової техніки, електроніки, інших важливих речей для створення домашнього комфорту, а також - на розвиток власної справи.

Також нагадуємо, що діючі клієнти «КредитМаркет» (або ті, що раніше обслуговувалися у нас) можуть легко і зручно оформити в онлайн-кабінеті кредит до 50 000 грн на термінові потреби. При цьому немає необхідності у відвідуванні відділення, а формальності зведені до мінімуму. Гроші оперативно будуть зараховані на картку будь-якого банку, що є у клієнта. Через 10-15 хвилин після оформлення заявки клієнт може розрахуватися отриманими грошима в магазині або зняти готівку. 

За кредитами - в КредитМаркет!