Гроші поруч! «КредитМаркет» розвиває мережу відділень

07/02/2020

Ми продовжуємо активно розвиватися, розширювати мережу відділень та працюємо над покращенням якості обслуговування клієнтів. З кожним днем бренд «КредитМаркет» стає тотожним поняттю фінансової підтримки, реалізації і розвитку в житті все більшої кількості людей.

У поточному році вже відкрито 4 нові точки продажів, а загальна мережа «КредитМаркет» нараховує понад 400 відділень та експрес-підрозділів.

«КредитМаркет» пропонує кредити на будь-які потреби: на придбання товарів та послуг магазинів та інтернет-комерції, кредити на покупку автомобіля, ремонт та оновлення оселі. Є спеціальні кредитні пропозиції для фермерів та мешканців села на розвиток господарства, придбання сільськогосподарської техніки та запчастин, насіння та добрива, будівельних матеріалів, тощо.

У фокусі діяльності «КредитМаркет» знаходиться клієнт з його індивідуальними потребами, менеджери відділень завжди оперативно реагують на запити клієнтів, готові надати комплексну консультацію і допомогти вибрати кредитний продукт. Наша мета - надання простого і зручного рішення для потреб наших клієнтів.

Завітайте до нових експрес-підрозділів «КредитМаркет» за адресами:

м. Черняхів, вул. Володимирівська, 4 (магазин «Vodafone»), тел.: (067) 624-30-93,

м. Охтирка, провулок Харківський,  5 (магазин «ТВ-Світ»), тел.: (067) 634-05-84,

м. Городище, вул. Миру, 107-г (магазин «Експерт»), тел.: (067) 448-72-12,

м. Нововолинськ, вул. Вінниченка, 2, (магазин «Комп'ютерний всесвіт»), тел.: (067) 405-89-59

За кредитами – в КредитМаркет!