Інформація про нових кредиторів

24/02/2023


Як повідомлялось раніше, Учасником ТОВ «ФК «ЦФР» прийняте рішення про припинення здійснення діяльності з надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту. ТОВ «ФК «ЦФР» не має жодних фінансових вимог до позичальників по раніше укладеним договорам. З будь-яких питань щодо обслуговування заборгованості за діючими кредитними договорами необхідно звертатись до нових кредиторів, про яких позичальники повідомлялись шляхом направлення СМС-повідомлень.

Враховуючи ту обставину, що у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України багато громадян України змушені були залишити місця проживання, або не мають доступу до номерів телефонів, які були надані при укладенні кредитів, надаємо додатково реєстр кредитних договорів, за якими було відступлено заборгованість до інших фінансових установ протягом 2022-2023 років.

За номером кредитного договору Ви можете отримати інформацію про нового кредитора. При виникненні додаткових питань до ТОВ «ФК «ЦФР» Ви можете звертатися на електронну адресу info@kreditmarket.ua або надіслати лист поштою: 01033, м. Київ, вул. Сім’ї Прахових, 50Б.