Позбудься незручного кредиту!

24/06/2015

В силу обставин, що склалися, доходи більшості українців знизилися, деякі навіть тимчасово залишилися без роботи або згорнули свій бізнес.

Відкладені кошти і витрати на дозвілля потихеньку перетікають в покупки першої необхідності. А при наявності непогашених кредитів ситуація складається просто катастрофічно: щомісячний кредитний платіж, який раніше вважався прийнятним, може стати вже непідйомним. Банки, що ліквідуються, міняють реквізити, закривають відділення та погіршують умови по ціні обслуговування кредиту. Але і залишити ситуацію на самоплив не можна: борг зростатиме, кредитна історія буде погіршуватися і рано чи пізно доведеться мати справу з колекторськими компаніями або віддати банку майно, більша частина вартості якого вже виплачена.

Виходом із ситуації що склалася може бути перекредитування на більш комфортних умовах незручного кредиту або декількох кредитів у різних банках.

Якщо сума щомісячного платежу по кредиту в гривні стала занадто велика, то клієнт може перекредитуватися на більш тривалий термін, але з меншим щомісячним платежем. Для валютних позичальників перекредитування в гривневий кредит гарантує стабільність і розуміння того, що його чекає завтра. Адже від нових валютних коливань ніхто не застрахований.

 «КредитМаркет» пропонує кредити до 200 000 грн на погашення кредитів інших банків. Просто залиште свою заявку на сайті і в зручний для Вас час передзвонить менеджер, який докладно розповість про всі продукти, допоможе підібрати і оформити кредит на зручних для Вас умовах. Дату щомісячного платежу Ви зможете вибрати самостійно. Якщо Ви є власником автомобіля, ми готові розглядати його в якості застави, при цьому авто залишається у власності та користуванні господаря, а умови кредитування стають ще більш лояльними.

Ми допоможемо знизити непомірну фінансове навантаження і підтримати репутацію Вашої кредитної історії!

 

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» працює на ринку України більше 6 років. Компанія є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних та залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів через мережу «КредитМаркет» та відділення банків-партнерів. Мережа «КредитМаркет» нараховує понад 120 відділень і точок продажів, які представлені у найбільш привабливих районах міст і великих торгових центрах по всій Україні. Компанія має успішний досвід впровадження проектів споживчого кредитування клієнтів, що здійснюють покупки онлайн, співпрацює з провідними інтернет-магазинами України.

Контакт-центр: 0-800-308-707