Як зменшити кредитне навантаження під час карантину?

09/04/2020

Під час карантину багато підприємств частково згорнули свою діяльність або навіть повністю зупинили роботу, а працівники перебувають у вимушеній відпустці або перейшли на скорочений робочий день.

В силу обставин, що склалися, доходи деяких українців тимчасово знизилися. Для частини позичальників це означає, що щомісячний кредитний платіж, який раніше вважався прийнятним, може стати вже непідйомним.

«КредитМаркет» підтримує своїх клієнтів в складних життєвих обставинах, не залишаючи їх з проблемами один на один. Ми розуміємо, що в будь-якій проблемній ситуації важливий компроміс та прямий діалог. Тому в рамках програми лояльності «КредитМаркет» пропонує клієнтам різні варіанти зниження кредитного навантаження.

Якщо щомісячний платіж по кредиту стало важко платити, то клієнт може перекредитуватися на більш тривалий термін, але з меншим щомісячним платежем.

Ще одним варіантом тимчасового зменшення розміру платежів  є оформлення кредиту з 3-х місячним пільговим періодом, під час дії якого клієнт не буде сплачувати відсотки. Оформити кредит на пільгових умовах дуже просто. Для цього  необхідно залишити заявку в контакт-центрі за номером 0-800-308-707 або звернутися  до відділення, яке Вас обслуговує.

Скористайтеся вигідною пропозицією від «КредитМаркет» та відчуйте себе більш впевнено в нестабільній ситуації!

Будьте здорові і бережіть себе!

Додаткова інформація:

Нагадуємо, що на період карантинних заходів, спрямованих на запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) ми зробили сервіс онлайн-оплати через сайт БЕЗКОШТОВНИМ. Ви можете вносити платежі на погашення кредиту цілодобово, не виходячи з дому і без комісії. Для цього Вам необхідна платіжна картка Visa / Mastercard будь-якого банку України. Онлайн-система дозволяє миттєво здійснювати зарахування сплаченої суми на кредитний рахунок клієнта «КредитМаркет». Також клієнту надається можливість роздрукувати або зберегти дані про успішну транзакцію оплати кредиту.

Під час карантину «КредитМаркет» працює за новим графіком та забезпечує безперебійну роботу всіх необхідних вам послуг та сервісів.