Як позбутися незручного кредиту?

20/03/2017

В силу обставин, що склалися, доходи більшості українців знизилися, деякі навіть тимчасово залишилися без роботи або згорнули свій бізнес.

Відкладені кошти і витрати на дозвілля потихеньку перетікають в покупки першої необхідності. А при наявності непогашених кредитів ситуація складається просто катастрофічно: щомісячний кредитний платіж, який раніше вважався прийнятним, може стати вже непідйомним. Банки, що ліквідуються, міняють реквізити, закривають відділення та погіршують умови по ціні обслуговування кредиту. Але і залишити ситуацію на самоплив не можна: борг зростатиме, кредитна історія буде погіршуватися і рано чи пізно доведеться мати справу з колекторськими компаніями або віддати банку майно, більша частина вартості якого вже виплачена.

Виходом із ситуації що склалася може бути перекредитування на більш комфортних умовах незручного кредиту або декількох кредитів у різних банках.

Якщо сума щомісячного платежу по кредиту в гривні стала занадто велика, то клієнт може перекредитуватися на більш тривалий термін, але з меншим щомісячним платежем. Для валютних позичальників перекредитування в гривневий кредит гарантує стабільність і розуміння того, що його чекає завтра. Адже від нових валютних коливань ніхто не застрахований.

 «КредитМаркет» пропонує кредити до 200 000 грн на погашення кредитів, оформлених в інших фінансових установах. Просто залиште свою заявку на сайті і в зручний для Вас час передзвонить менеджер, який докладно розповість про всі продукти, допоможе підібрати і оформити кредит на зручних для Вас умовах. Дату щомісячного платежу Ви зможете вибрати самостійно. Якщо Ви є власником автомобіля, ми готові розглядати його в якості застави, при цьому авто залишається у власності та користуванні господаря, а умови кредитування стають ще більш лояльними.

Ми допоможемо знизити непомірну фінансове навантаження і підтримати репутацію Вашої кредитної історії!

 

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» працює на ринку України більше 8 років. Компанія є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних та залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів через мережу «КредитМаркет» та відділення банків-партнерів. Мережа «КредитМаркет» нараховує понад 200 відділень і точок продажів, які представлені у найбільш привабливих районах міст і великих торгових центрах по всій Україні. Компанія має успішний досвід впровадження проектів споживчого кредитування клієнтів, що здійснюють покупки онлайн, співпрацює з провідними інтернет-магазинами України.

Контакт-центр: 0-800-308-707