Команда «КредитМаркет» вдруге взяла участь у гонках Race Nation!

18/05/2021

Яка подія може найкраще зміцнити командний дух?
Звичайно ж участь в гонках Race Nation!

Ось вже 2-й рік поспіль команда «КредитМаркет» бере участь у всеукраїнському проекті з бігу з перешкодами.

В цьому році RACE NATION 2021 пройшли 15 травня в Києві. В гонках з перешкодами взяли участь тисячі учасників з різним рівнем фізичної підготовки і досвідом участі в спортивних змаганнях.

Цього разу, як відзначили учасники, деякі перешкоди долалися складніше. Біг з колодою, кам’яними кулями та «рукоходи» стали справжнім випробуванням. Але ці, здавалося б нездоланні, перешкоди не вибили жодного нашого спортсмена зі змагань.

Від команди «КредитМаркет» у дистанціях на 5 км з 20 перешкодами взяли участь 8 спортсменів, які достойно подолали всі випробування й успішно фінішували, отримавши крім медалей, яскраві емоції і потужний прилив адреналіну!

Нагадаємо, гонки Race Nation — це спеціально спроектована траса із перешкодами: важкими підйомами та крутими спусками; ділянками, які пролягають через воду, болото та пісок. Подолання перешкод також пов’язане з випробуваннями холодом, висотою, рівновагою, переміщенням предметів, вогнем та фізичними навантаженнями. Особливістю забігів є той факт, що учасники Race Nation до останнього не знають, що саме їх чекає на дистанції, адже всі активності залишаються в секреті.