Команди «КредитМаркет» взяли участь у гонках Race Nation 2020!

29/10/2020

24 жовтня у Києві відбувся RACE NATION 2020 - унікальний всеукраїнський проект з бігу з перешкодами. В гонках взяли участь понад 2 000 учасників, серед яких були як професійні спортсмени, так і аматори цього виду змагань.

Гонки Race Nation — це спеціально спроектована траса із перешкодами: важкими підйомами та крутими спусками; ділянками, які пролягають через воду, болото та пісок. Подолання перешкод також пов’язане з випробуваннями холодом, висотою, рівновагою, переміщенням предметів, вогнем та фізичними навантаженнями. Особливістю забігів є той факт, що учасники Race Nation до останнього не знають, що саме їх чекає на дистанції, адже всі активності залишаються в секреті.

«КредитМаркет» взяв участь в Race Nation у складі 2-х команд по 5-ть спортсменів у кожній. Не буду приховувати, було нелегко, деякі ділянки гонки давалися з великими труднощами. Але всі учасники наших команд гідно подолали перешкоди і вдало фінішували. Це був відмінний шанс випробувати себе на міцність, перевірити свою силу і витривалість, а також проявити волю і силу духу» - зазначив Олексій Усенко, учасник команди «КредитМаркет» .