«КредитМаркет» долучився до однієї з найбільших виставок сільськогосподаpської техніки в Україні

01/10/2019

З 25 по 28 вересня 2019 року «КредитМаркет» взяв участь у VII Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2019, яка проводилась у м. Кропивницький.  Загальна кількість становила 585 компаній-експонентів та біля 500 учасників Покровського ярмарку.   

В цьому році захід відвідали більше 45 тис. чоловік. Під час роботи виставки пройшли ряд семінарів, конференцій та панельних дискусій. Крім того новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна було побачити безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні для демпоказів.

В рамках агропромислової виставки «КредитМаркет» презентував пропозиції з кредитування фермерських господарств. Кредит до 100 000 грн без застави підприємці-фермери можуть оформити на термін до 3-х років із зручним рівномірним щомісячним графіком виплат. «КредитМаркет» також пропонує кредит, який передбачає збільшення суми за умови поруки, фермери можуть оформити позику на суму до 300 000 грн на термін до 3 років. За результатами індивідуального розгляду можливе отримання кредиту до 500 000 грн!

«У «КредитМаркет» переконані у тому, що аграрний комплекс України є одною з основних складових національного господарства та виступає єдиною цілісною виробничо-економічною системою, що об'єднує низку сільськогосподарських, промислових та науково-виробничих галузей. Тому ми приділяємо особливу увагу цьому сегменту і пропонуємо кредити на придбання: сільськогосподарської техніки та оснащення, на ремонт обладнання, покупку паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, засобів для захисту рослин, кормів, а також на поповнення оборотних коштів та на інші цілі» - розповіла, Ольга Соколова, керівник з питань регіонального розвитку Полтавського РУ

Високий рівень якості обслуговування та індивідуальний підхід засвідчують партнери та клієнти «КредитМаркет». Голова правління СБК «ЛАН», Рудченко О.А. надав коментар, щодо співпраці: 

«Компанія СБК «ЛАН» час від часу потребує залучення додаткового фінансування для поповнення оборотних коштів та ремонту обладнання. Під час першої зустрічі співробітники «КредитМаркет» уважно та швидко розглянули моє звернення, та в дуже стислі терміни було надано необхідну суму, тому можу особисто підтвердити, що у «КредитМаркет» індивідуальний підхід до розгляду потреб клієнту.  Користуюсь вже черговим кредитом, який було надано на більш лояльних умовах, та у разі нової потреби знаю до кого звертатись»

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») є одним з лідерів ринку споживчого кредитування, який активно конкурує з найбільшими роздрібними банками України.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування через понад 420 відділень мережі «КредитМаркет», а також через відділення банків-партнерів. ФК «ЦФР» є кредитною установою і діє на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012.

«КредитМаркет» активно кредитує населення на будь-які цілі, здійснює перекредитування, а також підтримує розвиток приватного бізнесу.