«КредитМаркет» найкраща МФО офлайн серед фінансових компаній України конкурсу FinAwards 2022

29/08/2022

26 серпня команда «КредитМаркет» отримала нагороду в номінаціі «Найкраща МФО офлайн» в конкурсі FinAwards 2022. А також особливу відзнаку – «Стійка МФО».

FinAwards – це щорічна премія, що визначає найкращі фінансові та інвестиційні продукти, клієнтські сервіси, IT-впровадження, рекламні проєкти ринку фінансових послуг, а також найуспішніших та найефективніших ТОП менеджерів фінансових компаній. Цього року премія проходить ювілейний п'ятий раз.

Учасників конкурсу оцінювало експертне журі, а також проходило відкрите онлайн-голосування на сайті конкурсу.

Ми вдячні нашим клієнтам за високу оцінку «КредитМаркет» і довіру. Також хочемо подякувати всім нашим партнерам, які допомагають нам створювати якісний фінансових сервіс.

Нагадаємо, «КредитМаркет» – це понад 14 років досвіду на фінансовому ринку. І зараз ми серед лідерів офлайн-кредитування готівкою фізичних осіб і продовжуємо успішно розвивати цей напрямок. Для комфортного обслуговування клієнтів «КредитМаркет» створив доступну та розвинену мережу відділень і точок продажів по Україні, а також активно розвиває кредитування в онлайн. У кризові періоди «КредитМаркет» не припиняв роботу, зберігаючи, а іноді й посилюючи свої позиції на ринку. У фокусі діяльності «КредитМаркет» завжди клієнт з його індивідуальними потребами. І ми впевнені, що для кожного клієнта зможемо знайти просте і зручне рішення, запропонувати нові можливості, а також допомогти в досягнені  важливих життєвих цілей.

Ми ніколи не зупинялися на досягнутому. Обіцяємо, будемо й далі рости та вдосконалюватися.

Дякуємо за визнання та довіру!