«КредитМаркет» взяв участь у виставці провідних гравців інтернет-індустрії України

31/10/2016

«КредитМаркет» взяв участь у ювілейній конференції-виставці по електронній комерції «E-Commerce», яка пройшла 27 жовтня в НСК «Олімпійський». Організатор форуму - компанія OWOX.

Вже 10-ий рік поспіль форум збирає для обміну досвідом кращих гравців ринку e-commerce. У цьому році кількість учасників конференція збільшилася в 1,5 разів - до 670 осіб, що підтвердило істотно збільшений інтерес до сучасних трендів електронної комерції.

В рамках форуму пройшла виставка провідних гравців інтернет-індустрії, на якій «КредитМаркет» презентував вдосконаленим сервіс онлайн-кредитування покупців інтернет-магазинів «Кредит в 1 клік!».

Нагадаємо, що користувачі сервісу онлайн-кредитування «Кредит в 1 клік!» можуть з будь-якого куточка України вибрати в інтернет-магазині товар і придбати його за рахунок кредитних коштів від «КредитМаркет». Після заповнення онлайн-заявки та отримання рішення по кредиту кур'єрська служба оперативно доставить покупцеві замовлення одночасно з необхідним пакетом документів для підпису. При цьому оператор доставки бере на себе такі турботи, як гарантію підписи і зворотну доставку документації відправнику, гарантію передачі посилки особисто в руки одержувачеві. «Кредит в 1 клік!» - це просто, зручно і надійно.

«З моменту старту онлайн-напрямку «КредитМаркет» підключив до сервісу і співпрацює з більш ніж 100 інтернет-магазинами, серед яких: rozetka.ua, notus.com.ua, stylus.ua, topshop.ua і багато інших. Зростання обсягу продажів у порівнянні з 2015 роком перевищив 30%. У поточному році компанія розширила присутність на ринку онлайн-кредитування, стартували спільні проекти ТМ «КредитМаркет» з інтернет-магазинами, маркетплейсамі і брокерами з онлайн – кредитування - розповів Денис Петров, директор Департаменту інтернет продажів «КредитМаркет».

Довідка:

Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») працює на ринку України більше 7 років. Компанія є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних і залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів через мережу «КредитМаркет» і відділення партнерів. Мережа «КредитМаркет» нараховує понад 140 відділень і точок продажів, представлених в найбільш привабливих районах міст і великих торгових центрах по всій Україні. Компанія має успішний досвід реалізації проектів споживчого кредитування клієнтів, які роблять покупки онлайн, співпрацює з провідними інтернет-магазинами України. Контакт-центр «КредитМаркет»: 0-800-308-707.