«КредитМаркет» продовжує розширювати свою присутність в регіонах

03/10/2019

Упродовж вересня 2019 року «КредитМаркет» відкрив нові представництва в Чернігівській, Житомирській, Хмельницькій і Донецькій областях.

Експрес-підрозділи відкрилися:
М. Городня, за адресою: вул. Троїцька, 8 (магазин "ЖЖУК");
М. Малин, за адресою: вул. Кримського, 8 м / 2 (магазин "Луч");
М. Новоград-Волинський, за адресою: вул. Пушкіна, 8;
М. Нетішин, за адресою: вул. Будівельників, 1а;
М. Маріуполь, за адресою: пр-т Будівельників, 125 А (магазин "Київстар").

Нові універсальні представництва оснащені всім необхідним для комфортного обслуговування клієнтів, а кваліфікований персонал готовий надати детальну і наочну консультацію з оформлення кредиту, відповівши на всі питання, і підібрати продукт, який буде відповідати матеріальним потребам будь-якого клієнта. Адже «КредитМаркет» пропонує кредити на різні цілі: придбання побутової техніки та електроніки, меблів, будівництво або ремонтні роботи, оплату навчання та інші потреби.

«КредитМаркет» активно кредитує населення, здійснює перекредитування, а також підтримує розвиток приватного бізнесу. Наша мета - надання простого і зручного рішення для потреб наших клієнтів.

На сьогоднішній день мережа «КредитМаркет» нараховує понад 420 відділень та точок продажу по всій Україні, окрім цього ми надаємо кредити через відділення банків-партнерів.  

З відкриттям нових універсальних експрес-підрозділів, «КредитМаркет» стає ближче і доступніше для кожного, адже ми прагнемо до створення довгострокових відносин з нашими клієнтами, заснованих на надійності і довірі.