«КредитМаркет» продовжує розширювати свою присутність в регіонах

07/12/2021

«КредитМаркет» продовжує розвиток мережі відділень, щоб стати ближче до клієнтів та забезпечити  доступність кредитних продуктів і сервісів, якість і комфорт обслуговування.

1 грудня відбулося святкове відкриття відділення у м. Львів по вул. Городоцька 13.

Для багатьох клієнтів як і раніше залишається дуже важливим особисте спілкування, можливість прямої комунікації з представником компанії, а також наявність доступної та розвиненої мережі відділень. Тому ми збалансовано розвиваємо різні канали надання послуг.

У фокусі діяльності «КредитМаркет» знаходиться клієнт з його індивідуальними потребами, менеджери відділень оперативно реагують на запити клієнтів, готові надати комплексну консультацію і допомогти вибрати кредитний продукт, який максимально відповідає потребам клієнтів.

«КредитМаркет» пропонує кредити на будь-які потреби: від відпочинку і ремонту до розвитку та модернізації власного бізнесу, споживчі позики на придбання товарів та послуг, кредити на покупку автомобіля з пробігом або кредити під заставу авто для автовласників.

Хотіли б нагадати, що «КредитМаркет» також обслуговує клієнтів по онлайн-заявкам. Ви можете самостійно оформити заявку на кредит на сайті або зателефонувати до відділення. З будь-якими питаннями щодо оформлення кредиту, а також графіку роботи відділень звертайтесь в контакт-центр «КредитМаркет» за безкоштовним номером 7677.

Адреса відділення: м. Львів, вул. Городоцька 13.
Режим роботи відділення: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00; субота з 10:00 до 14:00 без перерви.
Телефон: (067) 614-11-28.