«КредитМаркет» в ТОП-3 найкращих фінансових компаній України конкурсу FinAwards 2021 в номінації «Найкраща МФО офлайн»

25/05/2021

21 травня команда «КредитМаркет» отримала Silver-нагороду в номінаціі «Найкраща МФО офлайн» в конкурсі FinAwards 2021.

Конкурс FinAwards проводиться щорічно з метою визначення найкращих професіоналів фінансового ринку України. Більше двох місяців тривав відбір претендентів на участь в номінаціях FinAwards 2021. Учасників конкурсу оцінювало експертне журі, а також проходило відкрите онлайн-голосування на сайті конкурсу.

Ми вдячні нашим клієнтам за високу оцінку «КредитМаркет» і довіру. Також хочемо подякувати всім нашим партнерам, які допомагають нам створювати якісний фінансових сервіс.

Нагадаємо, 13 років тому «КредитМаркет» починав як кредитний посередник з надання послуг пошуку пропозицій клієнтам-фізичним особам для отримання кредитів в інших банках, а трансформувався в фінансову компанію з власним кредитним портфелем, що перевищує 1 млрд. гривень. І зараз ми серед лідерів ринку офлайн-кредитування готівкою фізичних осіб і продовжуємо успішно розвивати цей напрямок.  Для комфортного обслуговування клієнтів «КредитМаркет» створив доступну та розвинену мережу з понад 480 відділень і точок продажів по всій Україні, а також активно розвиває кредитування в онлайн.

У фокусі діяльності «КредитМаркет» завжди клієнт з його індивідуальними потребами. І ми впевнені, що для кожного клієнта зможемо знайти просте і зручне рішення, запропонувати нові можливості, а також допомогти в досягнені  важливих життєвих цілей.

Ми ніколи не зупинялися на досягнутому. Обіцяємо, будемо й далі рости та вдосконалюватися.

Дякуємо за визнання та довіру!