«КредитМаркет» відкрив нове відділення в Хмельницькому

22/09/2021

З 20 вересня 2021 року відкрито нове відділення «КредитМаркет» в Хмельницькому за адресою вул. Соборна 14/2. У робочі дні відділення працює з 9:00 до 18:00 без перерви. У суботу раді вітати клієнтів з 10:00 до 14:00.

Нове відділення оснащене всім необхідним для комфортного обслуговування клієнтів, а кваліфікований персонал готовий надати детальну консультацію з оформлення кредиту і підібрати продукт, який буде відповідати саме вашим потребам.

Ми пропонуємо кредити готівкою на будь-які потреби, на придбання товарів і послуг магазинів як в онлайн, так і в офлайн мережах, а також рефінансування кредитів інших фінансових установ. Є  кредитні пропозиції для власників бізнесу, для фермерів на розвиток господарства, придбання сільськогосподарської техніки та запчастин, будівельних матеріалів тощо.

«КредитМаркет» продовжує збалансовано розвивати різні канали надання послуг: зміцнюємо мережу відділень по всій Україні, вдосконалюємо партнерські програми з банками і мережевими ритейлерами, а також активно кредитуємо клієнтів інтернет-магазинів і розвиваємо кредитування в онлайн.

З будь-якими питаннями щодо оформлення кредиту, а також графіку роботи відділень ви завжди можете звернутися в контакт-центр «КредитМаркет» за безкоштовним номером 7677.

За кредитами - в КредитМаркет!