«КредитМаркет» відкрив нове відділення в Одесі

22/07/2021

В червні 2021 року «КредитМаркет» відкрив нове відділення в Одесі за адресою площа Старосінна, 1-А. У робочі дні відділення працює з 9:00 до 18:00 без перерви. У суботу раді вітати клієнтів з 10:00 до 14:00

Ми пропонуємо кредити готівкою на будь-які потреби, на придбання товарів і послуг магазинів як в онлайн, так і в офлайн мережах, а також рефінансування кредитів інших фінансових установ. Є  кредитні пропозиції для власників бізнесу, фермерів на розвиток господарства, придбання сільськогосподарської техніки та запчастин, будівельних матеріалів тощо.

«КредитМаркет» продовжує збалансовано розвивати різні канали надання послуг: зміцнюємо мережу відділень по всій Україні, вдосконалюємо партнерські програми з банками і мережевими ритейлерами, а також активно кредитуємо клієнтів інтернет-магазинів і розвиваємо кредитування в онлайн.

Загальна мережа «КредитМаркет» нараховує майже 460 відділень і точок продажів та впевнено входить в топ-3 лідерів ринку офлайн-кредитування фізичних осіб. Нагадаємо, що в травні цього року команда «КредитМаркет» отримала Silver-нагороду в номінаціі «Найкраща МФО офлайн» в конкурсі FinAwards 2021.

З будь-якими питаннями щодо оформлення кредиту, а також графіку роботи відділень ви завжди можете звернутися в контакт-центр «КредитМаркет» за безкоштовним номером 7677.

За кредитами - в КредитМаркет!