«КредитМаркет» відкрив нові клієнтські офіси в Одесі та Львові

23/10/2021

Шановні клієнти, з радістю повідомляємо, що в жовтні 2021 року відбулися урочисті відкриття нових відділень «КредитМаркет» в Одесі та Львові.

Нові відділення забезпеченні всім необхідним для комфортного обслуговування клієнтів, а кваліфікований персонал готовий надати детальну консультацію з оформлення кредиту і підібрати продукт, який буде відповідати саме вашим потребам.

Ми пропонуємо кредити  на будь-які потреби, на придбання товарів і послуг магазинів як в онлайн, так і в офлайн мережах, а також рефінансування кредитів інших фінансових установ. Є  кредитні пропозиції для власників бізнесу, для фермерів на розвиток господарства, придбання сільськогосподарської техніки та запчастин, будівельних матеріалів тощо.

«КредитМаркет» продовжує збалансовано розвивати різні канали надання послуг: зміцнюємо мережу відділень по всій Україні, вдосконалюємо партнерські програми з банками і мережевими ритейлерами, а також активно кредитуємо клієнтів інтернет-магазинів і розвиваємо кредитування в онлайн.

З будь-якими питаннями щодо оформлення кредиту, а також графіку роботи відділень ви завжди можете звернутися в контакт-центр «КредитМаркет» за безкоштовним номером 7677.

Адреси нових відділень:

м. Одеса, вул. Катерининська, 32

Телефон: (067) 509-03-71

м. Львів, вул. Стародубська, 1

Телефон: (067) 614-14-77

Режим роботи відділень: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00; субота з 10:00 до 14:00, без перерви.

За кредитами - в КредитМаркет!