«КредитМаркет» взяв участь у щорічному агропромисловому заході Хмельниччини

27/09/2019

Участь «КредитМаркет» у щорічній виставці «Агро-Поділля» вже стало доброю традицією.  Хоча захід відбувся лише протягом одного дня вересня, до події долучилися більше 350 учасників з усіх регіонів України. На виставці були представлені: сільгосптехніка, обладнання, лісові господарства, зразки продукції та товари місцевих підприємств.

В рамках цієї значної події Хмельниччини, співробітники «КредитМаркет» нагадали учасникам про можливість фінансування на придбання сільськогосподарської техніки та оснащення, на ремонт обладнання, покупку паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, а також на поповнення оборотних коштів та на інші цілі.    

За кредитами в КредитМаркет!

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») є одним з лідерів ринку споживчого кредитування, активно конкурує з найбільшими роздрібними банками України.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування через понад 420 відділень мережі «КредитМаркет», а також через відділення банків-партнерів. ФК «ЦФР» є кредитною установою і діє на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012.

 «КредитМаркет» пропонує кредити готівкою на різні цілі: придбання побутової техніки та електроніки, меблів, будівництво або ремонтні роботи та інші потреби. На сьогоднішній день «КредитМаркет» активно кредитує населення, здійснює перекредитування, а також підтримує розвиток приватного бізнесу.