Кредитні канікули для клієнтів ТОВ "ФК "ЦФР"

09/03/2022

Шановні клієнти!

У зв’язку з введенням воєнного стану на території України, хочемо повідомити вас про наступне:

Ми запровадили кредитні канікули для клієнтів - фізичних осіб з 24 лютого до 30 квітня 2022 року за всіма кредитними продуктами. Дана інформація стосується як кредитів, які обслуговуються в ТОВ «ФК «ЦФР» (КредитМаркет), так і кредитів, які були відступлені з КредитМаркет в Таскомбанк, або укладені з Таскомбанком за посередництва КредитМаркет. У цей період ми відтермінували всі обов’язкові платежі за кредитами і не будемо нараховувати пеню та накладати будь-які штрафні санкції за невиконання або часткове виконання зобов’язань за кредитними договорами.

Таким чином, планові платежі по кредиту, які ви мали сплатити в березні та квітні 2022 року ви можете сплатити у травні 2022 року, в дату платежу, згідно вашого Кредитного Договору, разом з травневим платежем.

Звертаємо увагу, що відсотки за користуваннями кредитними коштами продовжують нараховуватись. Відповідно, у разі наявності фінансової можливості здійснювати погашення нарахованих відсотків та сплати частини кредиту протягом цього періоду, Фінансова компанія рекомендує здійснювати відповідні платежі за вашим кредитним договором.

Сума простроченої заборгованості, яка існувала станом на 24.02.2022 і не була повністю сплачена – залишається простроченою, під дію Кредитних канікул підпадають наступні по графіку платежі.

Також звертаємо вашу увагу, що терміни дії договорів, строк дії яких спливає в період з 24 лютого по 1 травня 2022 року, Автоматично будуть продовжені до 25.05.2022 року.

Переукладати кредитний договір та додаткові документи не потрібно.

Щодо погашення кредитів

Найбезпечнішим способом перерахунку коштів на сьогодні є онлайн. Вносити платежі і перерахувати кошти Ви можете безготівково в онлайн-режимі в Особистому кабінеті на нашому сайті https://clients.kreditmarket.ua. Нагадуємо, що для вас така оплата безкоштовна.

Також швидко погасити свій кредит ви можете за допомогою чат-боту «КредитМаркет» у Viber (більше інформації про чат-бот тут).

Звертатися до нас Ви можете наступними каналами:

  • Телефон: 0 800 308 707
  • Онлайн-підримка на сайті
  • Електронна пошта: info@kreditmarket.ua