Кредитний рейтинг ФК «Центр Фінансових Рішень» визначено на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом

12/08/2019

8 серпня 2019 року рейтинговий комітет Незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» прийняв рішення про присвоєння рейтингу випуску облігацій серії «L» і «M» ТОВ «ФК «ЦФР» на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом. Рейтинги облігацій серій «E-H», «I-J» і «K» підтверджені також на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом.

Рівень рейтингу uaA+ підтверджує високу кредитоспроможність і надійність емітента. Стабільний прогноз вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу протягом року.

Стійке положення компанії, підтверджене позитивною динамікою ключових показників діяльності, дозволяє з упевненістю розвиватися та будувати плани на майбутнє. Пріоритетним завданням цього року є збереження тренду на посилення позицій ФК «ЦФР» у сфері роздрібного кредитування та підвищення ефективності існуючих каналів продажів, а також збільшення кількості нових клієнтів, які отримали кредити на свої потреби.

З досьє емітента можна ознайомитися за посиланням.

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») є одним з лідерів ринку споживчого кредитування, активно конкурує з найбільшими роздрібними банками України.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування через понад 420 відділень мережі «КредитМаркет», а також через відділення банків-партнерів. ФК «ЦФР» є кредитною установою і діє на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012.

«КредитМаркет» пропонує кредити готівкою на різні цілі: придбання побутової техніки та електроніки, меблів, будівництво або ремонтні роботи та інші потреби. На сьогоднішній день «КредитМаркет» активно кредитує населення, здійснює перекредитування, а також підтримує розвиток приватного бізнесу.