Кредитний рейтинг облігацій ФК «Центр Фінансових Рішень» підтверджений на рівні uaA+

27/03/2020

26 березня 2020 року рейтинговий комітет незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження кредитних рейтингів випусків облігацій ТОВ ФК «ЦФР» серій «E-H», «I-J», «K», «L» та «M» на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом.

Рівень рейтингу uaA+ підтверджує високу кредитоспроможність і  надійність емітента, а також свідчить про інформаційну відкритість підприємства. Стабільний прогноз вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу протягом року.

Високий рівень рейтингу ТОВ «ФК «ЦФР» засвідчує стійке положення компанії, дозволяє залучити ресурси за нижчою ставкою та з упевненістю будувати плани на майбутнє.

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») є одним з лідерів ринку споживчого кредитування, активно конкурує з найбільшими роздрібними банками України.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування через понад 400 відділень мережі «КредитМаркет», а також через відділення банків-партнерів. ФК «ЦФР» є кредитною установою і діє на підставі безстрокової ліцензії Держфінпослуг України.

 «КредитМаркет» пропонує кредити готівкою на різні цілі: придбання побутової техніки та електроніки, меблів, будівництво або ремонтні роботи та інші потреби. На сьогоднішній день «КредитМаркет» активно кредитує населення, здійснює перекредитування, а також підтримує розвиток приватного бізнесу.