Кредитний рейтинг ФК «Центр Фінансових Рішень» підтверджений на рівні uaA зі стабільним прогнозом

05/10/2016

30 вересня 2016 року рейтинговий комітет Незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» прийняв рішення про присвоєння рейтингу випуску облігацій серії "I", "J" ФК «ЦФР» на рівні uaA зі стабільним прогнозом. Рейтинги облігацій серій "B-D" і "E-H" підтверджені на рівні uaA зі стабільним прогнозом.

Рівень рейтингу uaA підтверджує високу кредитоспроможність і надійність емітента. Стабільний прогноз вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу протягом року.

Стійке положення компанії, підтверджене позитивною динамікою ключових показників діяльності, дозволяє з упевненістю розвиватися та будувати плани на майбутнє. Пріоритетним завданням цього року є збереження тренду на посилення позицій ФК «ЦФР» у сфері роздрібного кредитування, розвиток нових і підвищення ефективності існуючих каналів продажів, а також збільшення кількості нових клієнтів, які отримали кредити на свої потреби.

З досьє емітента можна ознайомитися за посиланням.

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» працює на ринку України більше 7 років. Компанія є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних і залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012 р.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів через мережу «КредитМаркет» і відділення банків-партнерів. Мережа «КредитМаркет» нараховує більше 130 відділень і точок продажів, представлених в найбільш привабливих районах міст і великих торгових центрах по всій Україні. Компанія має успішний досвід впровадження проектів споживчого кредитування на покупку товарів у співпраці з провідними інтернет-магазинами і рітейлерами України.