Легке життя без валютного тягаря

16/06/2015

Тема обмінного курсу котрий місяць тримається на вершині популярності не тільки економічних оглядів ЗМІ, а й у повсякденних розмовах у транспорті, магазинах, на кухні.

Прогнозовані межі вартості долара спочатку підійшли до 12 грн, довго трималися біля психологічної позначки 18-20 грн, а зараз вже за 20 ... Експерти запевняють, що ринок сам встановить рівноважний курс, при якому попит буде повністю покриватися пропозицією. Але питання строків і вартості поки що залишається відкритим. Ясно одне - дешевше вже не буде.

Практично щодня ми відзначаємо вплив курсових коливань на сімейний бюджет. Відкладені кошти і витрати на дозвілля потихеньку перетікають у покупки першої необхідності. А для валютних позичальників ситуація складається просто катастрофічно: кредит, який без проблем обслуговувався раніше, стає просто непідйомним сьогодні. Але  залишати ситуацію на самоплив не варто: борг буде рости і рано чи пізно доведеться віддати банку майно, частина вартості якого вже виплачена. Ефективним рішенням у ситуації, що склалася, буде заміна залишку доларового кредиту гривневим - перекредитування.

Компанія «КредитМаркет» пропонує кредити до 200 000 грн на рефінансування залишків банківських валютних позик. Ми готові розглядати в якості застави авто і залишаємо його у користування власнику під час обслуговування кредиту, завжди раді допомогти пенсіонерам і підтримати підприємців.

Просто залиште свою заявку на сайті і у зручний для Вас час передзвонить менеджер, який докладно розповість про всі продукти, допоможе підібрати та оформити найбільш прийнятний для Вас кредит.

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» працює на ринку України більше 6 років. Компанія є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних та залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів через мережу «КредитМаркет» та відділення банків-партнерів. Мережа «КредитМаркет» нараховує понад 120 відділень і точок продажів, які представлені у найбільш привабливих районах міст і великих торгових центрах по всій Україні. Компанія має успішний досвід впровадження проектів споживчого кредитування клієнтів, що здійснюють покупки онлайн, співпрацює з провідними інтернет-магазинами України.

Контакт-центр: 0-800-308-707