Мережа «КредитМаркет» зросла до 550 відділень і точок продажів

30/10/2020

«КредитМаркет» продовжує активно розвиватися, покращуючи як якісні, так і кількісні показники. За 3-и останні місяці мережа «КредитМаркет» зросла ще на 62 точки продажів. Всього ж, з початку року, відкрито 132 клієнтських офіси. А загальна мережа «КредитМаркет» нараховує вже 550 відділень, точок продажів і впевнено входить в топ-3 лідерів ринку офлайн-кредитування фізичних осіб.

Ми продовжуємо збалансовано розвивати різні канали надання послуг: розширюємо офлайн-мережу по всій Україні, партнерські програми з банками і мережевими ритейлерами, а також активно кредитуємо клієнтів інтернет-магазинів і розвиваємо кредитування в онлайні.

 «КредитМаркет» пропонує кредити до 500 000 грн на будь-які потреби, покупку товарів і послуг магазинів інтернет-комерції, кредити на ремонт та інші цілі. Є спеціальні кредитні пропозиції для фермерів і жителів села на розвиток господарства, придбання сільськогосподарської техніки та запчастин, насіння і добрива, палива і будівельних матеріалів.

Ми активно пропонуємо перекредитування до 300 000 грн на погашення кредитів, оформлених в інших фінансових установах, на зручних для вас умовах!

Хотіли б нагадати, що «КредитМаркет» також обслуговує клієнтів по онлайн-заявкам. Ви можете самостійно оформити заявку на кредит на сайті або зателефонувати до відділення. З будь-якими питаннями щодо оформлення кредиту, а також графіку роботи відділень ви завжди можете звернутися в контакт-центр «КредитМаркет» за безкоштовним номером 7677.

За кредитами - в КредитМаркет!

* Послуга тільки для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. Вартість дзвінка на номер 7677 для абонентів мережі ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) становить 0 грн., ПрАТ «Київстар» становить 0 грн., ТОВ «лайфселл» становить 0 грн. Тариф вказано з урахуванням ПДВ та ПФ. Технічна підтримка: ТОВ  «ЦФР», 01032, Україна, Київ, вул. С. Петлюри, 30. Телефон служби підтримки ТОВ «ФК «ЦФР»: 0-800-308-707. Дзвінки на номер служби підтримки з номерів національних операторів на території України безкоштовні.