«Охоронець КредитМаркет» - ефективний захист від втрати цінних речей

12/09/2019

 «Охоронець КредитМаркет» - ефективний захист від втрати цінних речей

Мережа «КредитМаркет» і компанія «mySafety» вже більше 7-ми років успішно співпрацюють у сфері надання послуги «Охоронець КредитМаркет», за допомогою якої клієнти отримують можливість повернути свої цінні речі в разі їх втрати, а також заблокувати SIM-карту при втраті мобільного телефону. За цей час майже 12 000 клієнтів скористалися цією актуальною послугою, мета якої - забезпечити захист важливих речей.

 «Охоронець КредитМаркет» – це:
- Можливість повернути втрачені речі
- Блокування SIM-картки телефону
- Стильний брелок, наліпки з унікальним ідентифікаційним номером
- Безкоштовна кур’єрська  доставка
- Винагорода особі, яка знайшла втрачені речі
- Безкоштовна цілодобова служба підтримки
- Ви не контактуєте з особою, яка знайшла втрачену річ, ми гарантуємо конфіденційність!

Чому це вигідно?

Економія – негайне блокування SIM – картки втраченого телефону дозволить зберегти кошти на рахунку, а грошова винагорода дозволить швидко повернути втрачені особисті речі законному власнику.

Безпека – ідентифікатори (брелок та наліпка) «Охоронець КредитМаркет» не містять особистої інформації про клієнтів. Знеособлений ідентифікаційний номер дозволяє, не розкриваючи даних клієнта нікому, організувати повернення речі у найкоротші строки.

Конфіденційність – Вам не доведеться особисто спілкуватися з особою, яка знайшла Ваші особисті речі! Дані про клієнта не передаються  третім особам та не можуть бути використані з метою, яка виходить за межі Угоди. Відсутність додаткових витрат: послуги кур’єрів та винагорода забезпечується компанією «mySafety».

Зручність – Цілодобова служба підтримки за телефоном  0-800-508-112 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні)

Нагадаємо, що у клієнтів є можливість вибрати найбільш прийнятний для себе термін користування послугою: 1, 2, 3 або 4 роки. Слід зазначити, що середньорічна ціна послуги зменшується при збільшенні терміну користування послугою. Пропозиція дійсна в рамках платної послуги для клієнтів, які оформили кредит.

З питань придбання пакету «Охоронець КредитМаркет» просимо звертатися до співробітників відділень «КредитМаркет».