Оплата кредитів для жителів Донецької та Луганської областей

22/10/2014

В даний час для позичальників, які проживають на території Донецької або Луганської області доступні наступні способи погашення кредиту:

1. На сайті КредитМаркет в особистому кабінеті. Погашення можливо за допомогою платіжних карток Visa / MasterCard / Maestro, випущених будь-яким банком країн СНД. Для оплати необхідно зайти на сайт КредитМаркет та обрати закладку "Увійти як клієнт" (для входу достатньо знати номер кредитного договору). Після входу в особистий кабінет відобразиться блок "Оплата Оn-line", де необхідно вказати тільки суму платежу та реквізити платіжної картки (номер і термін дії). Перевагою оплати даним способом є те, що зарахування коштів відбувається на протязі 15 хвилин, а отже можна відразу проконтролювати залишок заборгованості по кредиту. Також після здійснення платежу є можливість зберегти та роздрукувати квитанцію про оплату. Комісія складає 2,56% від суми платежу.

2. На сайті КредитМаркет через платіжну систему EasyPay. При виборі даного способу оплати необхідно знати тільки номер кредитного договору та реквізити платіжної картки. Грошові кошти надходять на протязі 15 хвилин. Комісія складає 2% від суми платежу.

3. Оплату можна здійснити через будь-які банки, які працюють на території Донецької та Луганської області. Для цього необхідно знати реквізити для погашення, а також необхідно сплатити комісію згідно тарифів банку (якщо банк не є нашим партнером). 

КредитМаркет з розумінням ставиться до ситуації, що склалася, тому ми не нараховуємо пеню позичальникам, які проживають у Донецькій та Луганській областях, а також скасували пеню, нараховану з 1 травня 2014 року. Крім того, ми йдемо на зустріч позичальникам та в індивідуальному порядку розглядаємо звернення з проханнями реструктуризації заборгованості, що дозволяє зменшити розмір щомісячних виплат по кредиту. Звернутися з таким проханням можна не тільки на території Донецької та Луганської області, а й в інших регіонах України, де є наші представництва.

Детальнішу інформацію можна отримати за номером 0-800-308-707