Перекредитуємо на вигідних умовах!

19/05/2020

Вас не влаштовують умови кредиту? Бажаєте зменшити розмір щомісячного платежу або переплату?

«КредитМаркет» пропонує рефінансування до 300 000 грн на погашення кредитів, оформлених в інших фінансових установах, на зручних для Вас умовах!

Переваги перекредитування в «КредитМаркет»:
- погашення кількох кредитів в одному або декількох банках одним кредитом від «КредитМаркет», що істотно спростить його обслуговування;
- можливість оформлення нового кредиту на більш лояльних умовах та самостійно обрати зручну дату внесення платежів;
- збільшення терміну кредитування до 4 років, що дозволить зменшити щомісячні платежі;
- можливість погасити залишок по кредиту, отриманого під заставу, та вільно розпоряджатися майном, яке раніше було в заставі.

Ми допоможемо знизити непомірне фінансове навантаження і підтримати репутацію вашої кредитної історії!

Якщо ваші поточні витрати зросли і вам необхідна більш істотна сума кредиту - звертайтеся, ми завжди раді підтримати своїх клієнтів. Сума кредиту може бути збільшена до 500 000 грн на термін до 5 років!

Під час карантину відділення «КредитМаркет» працюють з 10:00 до 17:00, у суботу – згідно графіку на сайті, неділя — вихідний. «КредитМаркет» обслуговує клієнтів за онлайн-замовленнями. Ви можете самостійно оформити заявку на сайті або зателефонувати у відділення. З будь-якими питаннями щодо оформлення кредиту ви завжди можете звернутися до контакт-центру «КредитМаркет» за безкоштовним номером: 0-800-308-707.

Кредити, щоб краще жити!