Переможці акції для постійних клієнтів отримали свої призи!

03/03/2021

гадаємо, що з 15 листопада 2020 року по 15 січня 2021 року «КредитМаркет» проводив передсвяткову акцію для постійних клієнтів: тих, хто користувався кредитом раніше та звернувся до нас повторно в період дії акції.

26 січня 2021 року серед учасників акції було розіграно 10 призів: смартфон (Apple iPhone 12 або Samsung Galaxy S20 Ultra 2020 на вибір переможця), смарт-годинник (Apple Watch SE або Samsung Galaxy Watch на вибір переможця), навушники (Apple AirPods або Samsung Galaxy Buds на вибір переможця) та 7 (cім) подарункових сертифікатів ROZETKA на суму 1 000 грн кожний.

На минулому тижні щасливчики отримали свої призи!!!

Вітаємо переможців акції! Дякуємо всім, хто взяв участь в акції!

Володимир, м. Малин
Я працюю будівельником. Специфіка будівельних робіт: літом заробіток добрий, а зимою – недуже. Через це мусив звернутися до «КредитМаркет» за допомогою і невеликим кредитом. Оформлення кредиту пройшло швидко, навіть не очікував. Півгодини і все готово! Все дуже  легко і просто. Дуже подобається з спілкуватися з працівниками «КредитМаркет»: завжди можна отримати оперативну відповідь та вичерпну консультацію за питаннями, що цікавлять. Так трапилося, що я виграв приз, взявши участь в акції «Новорічні подарунки для постійних клієнтів». Раніше не вірив, що можна щось взагалі виграти… Тепер вірю, бо маю новенький смартфон! J  Якщо друзям або знайомим треба будуть гроші на будь-які цілі, звісно, буду рекомендувати «КредитМакрет».

Юрій, м. Одеса
Хочу щиро подякувати «КредитМаркет» за такий щасливий випадок. Перед Новим роком мені подзвонили і повідомили, що в «КредитМаркет» проходить акція для постійних клієнтів з розіграшем призів. І я оформив кредит, так як перед святами гроші були потрібні як ніколи. Не сподівався, що зможу що-небудь виграти, адже це фортуна. Мені пощастило, тепер я володар навушників Apple AirPods! Дуже вдячний всім, хто працює в «КредитМаркет». Бажаю здоров'я і успіхів в роботі, багато вдячних клієнтів і процвітання!