Переможці акції отримали Apple iPhone 11 !

25/02/2020

Переможці акції «Новорічні подарунки для лояльних клієнтів» отримали свої призи!

Нагадаємо, що протягом 2-х останніх місяців 2019 року «КредитМаркет» проводив передсвяткову акцію для постійних клієнтів: тих, хто користувався кредитом раніше та звернувся до нас повторно в період дії акції. Приємним бонусом для учасників Акції став один місяць пільгового користування кредитом на дуже-дуже привабливих умовах!

15 січня 2020 року серед понад 4 000 учасників акції було розіграно 3 (три) смартфони!

І ось нарешті, в кінці минулого тижня, щасливчики отримали свої супер-призи!!!

 Олена, м. Ладижин

Я хочу щиро подякувати «КредитМаркет» за такий щасливий випадок. Перед Новим роком до мене зателефонували та розповіли, що в «КредитМаркет» проходить акція для постійних клієнтів з розіграшем смартфонів. Оформила кредит, так як перед святами гроші як ніколи були потрібні. Але я ніколи не сподівалася, що зможу виграти приз. Адже це фортуна, як кажуть… Я щиро дякую всім, хто працює в «КредитМаркет», бажаю здоров'я, успіхів у роботі, багато вдячних клієнтів та років процвітання!

 Ольга, м. Немирів

За рекомендацією друзів звернулася до «КредитМаркет», тому що дуже терміново потрібні були гроші. Взявши кредит вдруге стала учасницею акції для постійних клієнтів, і, виграла ось цей телефон! Чесно кажучи, я не сподівалася на те, що щось зможу виграти. Але через місяць до мене подзвонили і повідомили, що я переможець. Дуже вдячна «КредитМаркету», іншим раджу звертатися до «КредитМаркет» за кредитами і вигравати чудові призи!

 Наталія, м. Ніжин

Моє знайомство з «КредитМаркет» відбулося понад двох років тому. Я розглядала можливість купівлі меблів в кредит, і продавець магазину порадив мені звернутися саме в «КредитМаркет». Мене зустріли привітною усмішкою, докладно пояснили умови кредитування, підібрали посильний для мене розмір щомісячного платежу та зручну дату погашення. Коли мені терміново знадобились гроші, то я знову звернулася до «КредитМаркет». У той час це був вже мій 4-й кредит, отриманий в «КредитМаркет», і для мене вже діяла програма лояльності: кожен наступний кредит я мала змогу оформлювати на пільгових умовах. Ось так сталося і перед Новим роком: терміново знадобилися кошти, і я звернулася до свого консультанта в «КредитМаркет». Але на отримання такого подарунку я і не сподівалася, оскільки жодного разу не вигравала, навіть у звичайну лотерею. Коли ж представники компанії повідомили, що я стала одним з трьох переможців, я не могла в це повірити...) І ось я щаслива власниця нового iPhone!!!