Порадуйте своїх близьких подарунками!

26/12/2018

До новорічних свят кожен хоче порадувати рідних, друзів, колег подарунками і приємними сюрпризами. Тому «КредитМаркет» надав своїм клієнтам, які оформили швидкий онлайн-кредит, можливість продовжити термін взятого кредиту самостійно в «Кабінеті клієнта», полегшивши передноворічні клопоти. Більш того, можливість збільшувати термін дії кредиту збережеться і після новорічних свят, що дозволить Вам зменшити навантаження на сімейний бюджет.

Нагадаємо, що в серпні цього року «КредитМаркет» впровадив для діючих клієнтів (або тих, які раніше отримували у нас кредит) онлайн-сервіс оформлення швидких кредитів. Всього за 10-15 хвилин Ви можете отримати до 10 000 грн за 0,5% в день на картку будь-якого банку, яка є у Вас. Якщо раніше максимальний термін кредитування за цим типом продукту був не більше 30 днів, то тепер можливе продовження кредиту на такий же термін через онлайн-кабінет клієнта.

Більше не потрібно витрачати час на паперову тяганину, просто зайдіть в свій особистий кабінет на сайті «КредитМаркет», і вирушайте за подарунками для своїх рідних і близьких вже сьогодні, адже безліч магазинів підготували вигідні новорічні пропозиції, які напевно зможу Вас зацікавити. Зі святами!