Пошкодили смартфон? Не біда!

25/09/2020

«RADAR Screen» - нова послуга з ремонту екрану смартфона, якою можуть скористатися клієнти, що отримали кредит в «КредитМаркет».

У разі механічних пошкоджень, теплового впливу або навіть від контакту з водою «RADAR SCREEN» забезпечить безкоштовний ремонт екрану або замінить його новий.

Переваги послуги «RADAR SCREEN»:
-       Гарантована заміна екрану при виконаних умовах;
-       Вартість послуги втричі дешевше за звичайний ремонт;
-       Безкоштовна доставка пристрою у сервісний центр та його повернення;
-       Проста та зручна активація послуги з підписанням договору онлайн;
-       Цілодобова підтримка;
-       Швидка діагностика та ремонт екрану;
-       Відслідковування статусу ремонту у особистому кабінеті. 

Ремонт здійснюється в таких випадках:
-       Механічний, тепловий або електромагнітний вплив на смартфон, що викликали порушення в роботі тачскрін і / або дисплея;
-       Вплив рідини на смартфон (за умови, що смартфон не був втоплений), що викликало порушення в роботі тачскрін і / або дисплея;
-       При появі тріщин на склі дисплейного модуля, що перешкоджають ідентифікації області натискання на екрані смартфона (порушують роботу тачскрін і / або дисплея).

Щоб активувати послугу, необхідно завантажити додаток, виконати всі кроки, які підкаже додаток та обрати необхідний тариф. Після чого послуга буде доступна протягом року.

Якщо сталася халепа зі смартфоном, клієнту необхідно зателефонувати до call-центру 24/7 або  залишити заявку на ремонт в особистому кабінеті. Доставка пристрою у сервісний центр та його повернення здійснюється безкоштовно кур’єром.

З питань придбання послуги «RADAR SCREEN» звертайтеся до працівників  відділень «КредитМаркет».

Нагадуємо про те, що всі клієнти, які отримують у нас кредит, також мають можливість підключитися до онлайн-сервісу медичних консультацій Likar Online, сервісу повернення втрачених речей «Охоронець КредитМаркет» та пакету сервісу «Цілодобова Технічна Підтримка» від «Саппорт.уа».