Професійність персоналу - ключова складова якісного сервісу «КредитМаркет»

11/12/2019

В значній мірі успіх компанії на ринку визначається професіоналізмом команди. Саме для забезпечення високого рівня кваліфікації працівників, «КредитМаркет» інвестує в програми навчання персоналу, які побудовані  на основі сучасних IT-рішень.

Для створення умов постійного підвищення кваліфікації працівників, «КредитМаркет» запровадив систему дистанційного навчання «Академія КредитМаркет» на платформі LMS Collaborator - корпоративного веб-портал для компаній, який дозволяє автоматизувати навчання співробітників, прискорити підготовку кадрів, системно розвивати знання компанії.

Віктория Балачук - Head of Customer Success LMS Collaborator, підводячи підсумки 2-х річної співпраці з «КредитМаркет», розповіла про наступне: «LMS Collaborator та «КредитМаркет» почали співпрацювати з грудня 2017. За 2 роки на порталі пройшло навчання 3 684 співробітника, завантажено більше 400 навчальних матеріалів. Щодня на портал заходить в середньому 150-200 користувачів, кількість унікальних користувачів в місяць - близько тисячі. Я вважаю, що такий високий показник відвідування Академії дуже гарний маркер інтересу користувачів до порталу та мотивації до навчання на ньому. Ми дуже раді, що «КредитМаркет» вибрав Collaborator як платформу для «Академіі КредитМаркет», впевнені, що в продовження співпраці ми зможемо реалізувати ще багато цікавих ідей.  Також хотілося б відзначити, що система Collaborator успішно зарекомендувала себе і використовується багатьма компаніями, має партнерів в США, Німеччині, Китаї та Казахстані. Серед наших клієнтів такі відомі бренди як MTI, Brocard, Omron Healthcare Ukraine, «ДАТАГРУП», фармацевтична корпорація «Юрія-Фарм», Компанія Reikartz Hotel Group, Watsons Ukraine, EasyPay, Prozorro і інші».

«У 2017 році  ми шукали інструмент, який дозволить вирішувати декілька задач одночасно: збереження інформації в базі знань та її передача між підрозділами, швидке масове навчання, підтримка та розвиток персоналу компанії.  І прийняли рішення віддати перевагу саме команді LMS Collaborator, яка динамічно розвивається. Для «КредитМаркет» – це був новий етап у корпоративному навчанні.  Використовуючи базові функції LMS Collaborator, ми створили для персоналу нашої Компанії популярний портал - «Академія КредитМаркет», на якому працівники Компанії можуть ознайомитися з новими навчальними матеріалами, пройти тестування та поділитися новинами. База знань «Академії» регулярно поповнюється новою корисною інформацією і цілими розділами професійних матеріалів, в яких працівники «КредитМаркет» зможуть знайти всю необхідну інформацію для ефективної роботи та якісного обслуговування клієнтів», - зазначила Наталія Чебушева – начальник Управління розвитку персоналу «КредитМаркет».