Рейтингове агентство оновило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «ФК «ЦФР» на рівні uaA+

28/09/2021

16 вересня 2021 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оновило кредитний рейтинг облігацій всіх діючих серій ТОВ «Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» та визначило кредитний рейтинг облігацій на рівні uaA+, прогноз рейтингів стабільний.

Рівень рейтингу uaA+ характеризується високою кредитоспроможністю емітента. Прогноз «стабільний» вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу.

Для проведення процедури оновлення кредитних рейтингів агентство «Кредит-Рейтинг» використовувало повну фінансову звітність ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» за 1-е півріччя 2021 року, а також внутрішню інформацію, надану ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» у ході рейтингового процесу.

Рівень кредитного рейтингу облігацій ТОВ «ФК «ЦФР» підтримується: 
- багаторічним успішним досвідом діяльності з надання послуг у сфері споживчого кредитування;
- вдалою стратегією розвитку;
- довгостроковими комплексними партнерськими відносинами;
- інформаційною відкритістю та прозорістю діяльності.

Загальний обсяг випусків облігацій ТОВ «ФК «ЦФР» складає 525 млн. гривень. Компанія на ринку споживчого кредитування України має багаторічну позитивну історію та репутацію надійного ділового партнера, забезпечує стабільні виплати доходності за облігаціями та їх своєчасне погашення.
Робота з власними корпоративними облігаціями дозволяє продовжувати активний розвиток компанії, бути одним з лідерів ринку за обсягами кредитування населення України та збільшувати масштаби діяльності компанії.

Довідкова інформація: 

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») є одним з лідерів ринку споживчого кредитування, активно конкурує з найбільшими роздрібними банками України.
ФК «ЦФР» здійснює кредитування через мережу з понад 450 відділень «КредитМаркет», а також через відділення банків та компаній-партнерів. ФК «ЦФР» є фінансовою компанією і діє на підставі безстрокової ліцензії Держфінпослуг України.
«КредитМаркет» пропонує кредити на різні цілі: придбання побутової техніки та електроніки, меблів, будівництво або ремонтні роботи та інші потреби. На сьогоднішній день «КредитМаркет» активно кредитує населення, здійснює перекредитування, а також надає кредити на розвиток власної справи.
ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» входить до складу групи компаній, управління діяльністю яких здійснюється з боку фінансово-промислової Групи «ТАС».