Рейтингове агентство підтвердило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «ФК «ЦФР» на рівні uaA+

14/09/2020

10 вересня 2020 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оновило кредитний рейтинг облігацій всіх діючих серій ТОВ «Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» та визначило кредитний рейтинг облігацій нових серій облігацій на рівні uaA+, прогноз рейтингів стабільний.

Рівень рейтингу uaA+ характеризується високою кредитоспроможністю емітента. Стабільний прогноз вказує на відсутність передумов для зміни рейтингу протягом року.

Рівень кредитного рейтингу облігацій ТОВ «ФК «ЦФР» підтримується багаторічним успішним досвідом діяльності з надання послуг у сфері роздрібного кредитування, вдалою стратегією розвитку, інформаційною відкритістю та прозорістю діяльності. А також засвідчує стійке положення компанії, дозволяє залучити ресурси за нижчою ставкою та з упевненістю будувати плани на майбутнє.

Довідкова інформація:

Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») є одним з лідерів ринку споживчого кредитування, активно конкурує з найбільшими роздрібними банками України.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування через майже 540 відділень мережі «КредитМаркет», а також через відділення банків та компаній-партнерів. ФК «ЦФР» є фінансовою компанією і діє на підставі безстрокової ліцензії Держфінпослуг України.

«КредитМаркет» пропонує кредити на різні цілі: придбання побутової техніки та електроніки, меблів, будівництво або ремонтні роботи та інші потреби. На сьогоднішній день «КредитМаркет» активно кредитує населення, здійснює перекредитування, а також надає кредити на розвиток власної справи.