Мережа «КредитМаркет» працює за звичайним графіком

23/03/2021

Шановні клієнти, під час дії карантинних та протиепідемічних заходів мережа «КредитМаркет» з понад 550-ти відділень та точок продажів працює за звичайним графіком.

Точки продажів «КредитМаркет» в «Епіцентр», «Нова Лінія», «Розетка» та інших магазинах працюють з урахуванням графіків роботи магазинів партнерів. Потрібні гроші — звертайтеся!

Ми піклуємося про Вашу безпеку та здоров’я, тому одночасно на відділенні може обслуговуватися не більше 2-х осіб та передбачені 15-ти хвилинні технічні перерви кожні 2 години з метою санітарної обробки приміщень. Ми розраховуємо на Вашу підтримку і розуміння ситуації.

Уточнити графік роботи відділень і отримати докладну інформацію про умови кредитування можна в контакт-центрі «КредитМаркет» за безкоштовним номером 7677 *.

Будьте здорові і бережіть себе!

* Послуга тільки для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. Вартість дзвінка на номер 7677 для абонентів мережі ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) становить 0 грн., ПрАТ «Київстар» становить 0 грн., ТОВ «лайфселл» становить 0 грн. Тариф вказано з урахуванням ПДВ та ПФ. Технічна підтримка: ТОВ  «ЦФР», 01032, Україна, Київ, вул. С. Петлюри, 30. Телефон служби підтримки ТОВ «ФК «ЦФР»: 0-800-308-707. Дзвінки на номер служби підтримки з номерів національних операторів на території України безкоштовні.