Шкільні ярмарки: де заощадити

30/08/2019

Вітаємо з наближенням нового учбового року та нагадуємо про можливість придбати товари для школи та домашнього навчання за вигідними цінами на шкільних ярмарках.

Поспішайте, адже купуючи товари під час ярмарку, Ви маєте можливість заощадити за рахунок знижок, які діють на більшість товарів для школи: канцтовари, одяг та взуття, спортивний інвентар, рюкзаки, спортивні костюми та кросівки, меблі та настільне освітлення, а також багато іншого.

Завітайте в найближчі вихідні на ярмарок в «Епіцентр» або  «Нова Лінія» та зробіть важливі покупки для Ваших дітей за акційними цінами, а зекономлені кошти витратьте на розваги для всієї сім’ї!

Нагадуємо, що в торгових центрах «Епіцентр» і «Нова лінія» клієнти можуть придбати товари в кредит на спеціальних умовах. Кредит на купівлю товарів «180 днів без переплати» від «КредитМаркет» - зручний і надійний спосіб швидко придбати все необхідне.

Основні переваги кредиту «180 днів без переплати»:
- Видається на покупку будь-якого товару  в ТЦ «Епіцентр» і ТЦ «Нова Лінія».
- До 150 000 грн на термін до 3 років.
- Без початкового внеску і застави.
- Швидке оформлення.
- Тільки паспорт та ідентифікаційний податковий номер.

 Для більш вагомих покупок пропонуємо скористатися кредитом до 500 000 грн від 3% в місяць *. Беззаставний кредит готівкою можна отримати на строк до 48 місяців. Ви маєте можливість взяти швидкий кредит готівкою на будь-які цілі: ремонт, відпочинок, навчання, купівлю меблів та багато іншого - все, що так Вам необхідно саме зараз. Плануйте легко потрібні Вам покупки і яскраві події в житті Вашої родини разом з «КредитМаркет»!