Швидка допомога для вашої цифрової техніки

21/05/2020

«КредитМаркет» розширив перелік додаткових послуг, якими можуть скористатися клієнти, що отримали у нас кредит.

Пропонуємо до вашої уваги сервіс «Цілодобова Технічна Підтримка» від нашого партнера – компанії «Саппорт.уа».  Сервіс дозволяє дистанційно отримувати консультації та технічну допомогу щодо налаштування  та використання техніки, яку має клієнт або його родичі. У разі виникнення проблем з технікою клієнт має можливість цілодобового звернення по телефону або онлайн в сервісну службу. Клієнт може вибрати найбільш прийнятний для себе термін користування послугою: 3, 6  або 12 місяців.

Переваги сервісу «Цілодобова Технічна Підтримка»:

- технічна підтримка надається для 5 типів пристроїв: смартфон, планшет, ноутбук, комп’ютер + телевізори із функцією «Смарт TV»;

- клієнт може отримати технічну допомогу не виходячи з дому: цілодобово, без перерв та вихідних;

послугою можуть також скористатися і ваші близькі в рамках одного пакету;

необмежена кількість звернень протягом терміну дії договору.

Якщо у вас станеться «халепа» з якимсь пристроєм або важко розібратися з його функціонуванням, ви завжди можете цілодобово отримати професійну консультацію та оперативно вирішити проблему.

З питань придбання пакету сервісу «Цілодобова Технічна Підтримка» звертайтеся до працівників  відділень «КредитМаркет».

Нагадуємо про те, що всі клієнти, які отримують у нас кредит, також мають можливість підключитися до онлайн-сервісу медичних консультацій Likar Online та «Охоронець КредитМаркет» - сервісу повернення втрачених речей.