Швидко та зручно перекредитуватися та погасити кредит, отримати консультацію відтепер можна через чат-бот «КредитМаркет» в Viber

02/09/2021

Відтепер клієнти «КредитМаркет» за допомогою чат-бота для месенджера Viber можуть подати заявку на перекредитування та погасити кредит, замовити довідки стосовно оформленого кредиту, отримати детальну інформацію щодо умов кредитування та швидко знайти найближче відділення.

«У партнерстві з Chatbots.Studio ми доклали максимум зусиль для створення зручного і комфортного сервісу, який зміг би забезпечити рішення проблем і підтримку наших клієнтів 24/7. Крім основних функцій таких як оформлення і погашення кредиту, бот-помічник зможе відповісти на питання, що найбільш часто цікавлять клієнтів, а для вирішення більш складних - з’єднати клієнта зі службою підтримки. Бот-навігатор за допомогою геолокації легко визначить місце розташування і покаже клієнту найближче відділення. Сподіваємося, що простий і зрозумілий інтерфейс дозволить користувачу за мінімальний час і без особливих зусиль освоїти роботу з ботом і відчути в ньому помічника, готового в будь-який час доби прийти на допомогу, а також створити комфортну атмосферу спілкування та підняти настрій» - розповів Денис Раковський, директор з продажів ТОВ «Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет»).

 В головному меню чат-бота «КредитМаркет» представлені наступні розділи:

  • ОТРИМАТИ КРЕДИТ - можливість  подати заявку на перекредитування діючих кредитів (найближчим часом з'явиться можливість оформлення заявки на отримання нового кредиту);
  • ІНФОРМАЦІЯ ПРО КРЕДИТ – клієнт може отримати повну інформацію щодо своїх кредитів, оформлених в «КредитМаркет» за весь період часу (перелік діючих, архів закритих, замовлення довідок та запит на отримання договору);
  • ПОШУК ВІДДІЛЕННЯ – клієнт зможе знайти найближче до нього відділення за допомогою геолокації або самостійно ввести дані для пошукового запиту;
  • ПОГАСИТИ КРЕДИТ – клієнт швидко та в будь-який час зможе погасити свій кредит, знаходячись у будь-якому місці, з платіжної картки або за допомогою сервісів Google Pay/Apple Pay.

Також клієнт може скористатися розділами: «Поширені запитання?» та «Чат з оператором». Щоб почати користуватися чат-ботом «КредитМаркет» перейдіть у Viber за наступним посиланням: «Вітаю, всім привіт! Мене звати КредитМан – я бот КредитМаркет!

Бажаємо приємного користування!

 

Довідково

Про «ФК «ЦФР»

ФК «ЦФР» (ТМ «КредитМаркет») – фінансова компанія, що спеціалізується на кредитуванні фізичних осіб. На українському ринку "КредитМаркет" працює понад 13 років. Компанія входить до складу однієї з найбільших фінансово-промислових груп України – групу "ТАС".

Про Chatbots.Studio

Стратегічний партнер Visa і Viber, який допомагає компаніям цифривізувати фінансові продукти в месенджерах. Рішення Chatbots.Studio розроблені на платформі з відкритим кодом NodeRed. Компанія займає третє місце в глобальному рейтингу розробників чат-ботів clutch.co и визнана другим кращим в світі розробником чат-ботів за версією Mobile App Daily.