Спецпропозиції для клієнтів «КредитМаркет»: вигідно і зручно

31/03/2020

Часто доводиться вибирати між комфортом і вигодою?

«КредитМаркет» підготував спеціальні кредитні пропозиції, яке дозволять вирішити складну ситуацію вибору!
В рамках програми лояльності клієнти «КредитМаркет» можуть переоформити діючий кредит на новий на більш привабливих умовах, зменшивши розмір щомісячного платежу. Зниження фінансового навантаження на сімейний бюджет допоможе вам відчувати себе більш впевнено в нестабільній ситуації.
Крім цього, клієнти, які мають кілька кредитів в «КредитМаркет», можуть об'єднати його в один з більш комфортними умовами обслуговування.

Якщо ваші поточні витрати зросли і вам необхідна більш істотна сума кредиту - звертайтеся, ми завжди раді підтримати своїх клієнтів. Сума кредиту може бути збільшена до 300 000 грн на термін до 4 років!

А якщо вам дуже терміново знадобилися гроші, то через особистий кабінет можна за 10-15 хвилин оформити онлайн-кредит до 15 000 грн. При цьому немає необхідності у відвідуванні відділення, а формальності зведені до мінімуму. Гроші оперативно будуть зараховані на картку будь-якого банку, яка є у вас. Через кілька хвилин після оформлення заявки ви зможете розрахуватися отриманими грошима в магазині або зняти готівку.

Нагадуємо, що «КредитМаркет» працює за новим графіком і забезпечує безперебійну роботу всіх необхідних вам послуг і сервісів.

Будьте здорові, бережіть себе і близьких!